Aktualności

Trwa rewitalizacja zabytkowej bramy

Odprowadzenie wód opadowych, wzmocnienie fundamentów, naprawa elementów ceglanych, to tylko niektóre z prac, jakie zostaną wykonane w ramach rewitalizacji XiX wiecznej neogotyckiej bramy - dzwonnicy przy koście św. Tekli w ciechanowie.

Więcej w CC 30

Woda na 35 –lecie Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Sona”

W sobotę, 22 lipca, Rodzinne Ogrody Działkowe „Sona” świętowały jubileusz 35-lecia. Ogród ten jest piąty co do wielkości Rodzinnym Ogrodem Działkowym w Polsce. Znajduje się na nim 1019 działek, zajmujących około 40 hektarów.

Więcej w CC 30

Ciechanów: Zamkną kolejny odcinek ul. Sienkiewicza

W związku z kompleksową modernizacją ul. Sienkiewicza, od 31 lipca do połowy września, niedostępny dla ruchu będzie odcinek między ul. Narutowicza a ul. Spółdzielczą. Ruch na ul. Wyzwolenia – od ul. Spółdzielczej do ul. Narutowicza będzie dwukierunkowy. Będzie tam zakaz parkowania.

Więcej w CC 30

Żniwa tuż, tuż …

Żniwa lada moment. Jednak wszystko zależy od pogody. Tegoroczna pogoda dała się we znaki rolnikom, co może nie być bez znaczenia na jakość tegorocznych zbiorów. Najbardziej dokuczył chłodny kwiecień. Na początku tego miesiąca kondycja roślin była zbliżona, albo i nawet lepsza, od ubiegłorocznej. Zboża dość dobrze przezimowały.

Więcej w CC 30

Konkursy na dyrektorów rozstrzygnięte

Zarząd Powiatu Ciechanowskiego zatwierdził konkursy na stanowiska dyrektorów szkół prowadzonych przez powiat, które zostały przeprowadzone na początku lipca br. informuje Starostwo Powiatowe w Ciechanowie. Dyrektorem Centrum Kształcenia Ustawicznego została Wiesława Pełka, Zespołu Szkół nr 1 Krystyna Ewa Ślubowska i Zespołu Szkół nr 2 Tomasz Gumulak.

Więcej w CC 30

Tadeusz Wodzyński nowym Przewodniczącym Rady Gminy Sońsk

pierwszą uchwałą XXXVi sesja rady gminy Sońsk nad jaką pochylili się radni był wybór nowego przewodniczącego Rady Gminy. przypomnijmy, poprzedni niespodziewanie został odwołany podczas czerwcowych obrad.

Więcej w CC 29

Koszary nie będą już puste. Wraca wojsko !

Już niedługo ciechanowskie koszary przestaną świeć pustakami. po blisko siedmiu latach od rozformowania 1 ciechanowskiego pułku artylerii im. Marszałka Józefa piłsudskiego wojsko znów zawita do grodu nad Łydynią. Jednak za nim to się stanie w obiektach zostaną przeprowadzone prace remontowano – budowlane.

Więcej w CC 29

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Reklama

REKLAMA

kasy fiskalne ciechanów

Z kraju i ze świata: