Aktualności

Naprzeciw potrzebom społecznym

Rozmowa z Anną Wiśniewską Kierownikiem Dziłau Promocji i Reklamy Cedrob S.A.

Milena Bonisławska: Firma Cedrob jest znana z włączania się w różne inicjatywy. Wspiera uzdolnioną młodzież czy organizuje konkursy dla szkół. Teraz kolejny konkurs. Proszę powiedzieć skąd pomysł i kto był jego inicjatorem?

Anna Wiśniewska: Cedrob S.A jest obecnie dużym graczem na rynku nie tylko lokalnym, ale również krajowym oddziaływując na społeczność, w której funkcjonuje. Od listopada 2016 działamy jako Grupa Cedrob i w takim rozumieniu w swej strukturze posiadamy podmioty na terenie całego kraju. W związku z tym wychodząc naprzeciw potrzebom społecznym oraz zasobom jakie posiadamy zwróciliśmy się do podmiotów działających społecznie w całej Polsce.

Więcej w CC nr 15

Rekrutacja do Wojsk Obrony Terytorialnej w Ciechanowie

Rozmowa z mjr Marcinem Dominiakiem Szefem Wydziału Rekrutacji WKU w Ciechanowie

Milena Bonisławska: Wiele osób jest zainteresowanych wstąpieniem do Wojskowej Obrony Terytorialnej. Proszę powiedzieć gdzie można uzyskać wszelkie informacje. Marcin Dominiak: Punkt Informacyjny Wojsk Obrony Terytorialnej znajduje się w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Ciechanowie na ul. Orylskiej 6, pokój nr 4 i prowadzę go ja. Czynny jest w poniedziałki w godz. 7.30- 16.30, wtorki- -piątki 7.30-15.30. Dodatkowe informacje, telefony, procedurę naboru można znaleźć na stronie internetowej WKU w Ciechanowie.

MB. Czy duże jest zainteresowanie ? MD: Zainteresowanie jest bardzo duże i osiągnęło kilkaset osób.

Więcej w CC nr 15

Pamiętali o pani senator…

W VII Rocznicę Katastrofy Smoleńskiej na cmentarzu komunalnym w Ciechanowie odbyły się uroczystości upamiętniające śp. senator Janinę Fetlińską. 10 kwietnia przy jej grobie zebrali się m. in.: przedstawiciele parlamentu , władz samorządowych i mieszkańcy Ciechanowa.

Więcej w CC nr 15

Ciechanów: Bezpłatne znakowanie rowerów

Sezon rowerowy już rozpoczęty. Jest to dobry czas aby pomyśleć o zabezpieczeniu swojego jednośladu. komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie zachęca wszystkich właścicieli rowerów do ich znakowania.

Więcej w CC nr 15

W piątek otwarcie Dekady Ciechanów

Już w piątek 31 marca, Dekada Sa otworzy swój kolejny obiekt - zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne w ciechanowie. Na powierzchni 2,2 tys. mkw. GLa znajdą się sklepy popularnych marek, tj. rTV Euro aGD, Smyk, martes Sport czy rossmann.

Więcej w CC 13

 

Wielkanocna Zbiórka Żywności

Coroczna zbiórka organizowana przez Bank Żywności potrwa w Ciechanowie od 31 marca do 1 kwietnia. W dziesięciu sklepach (wszystkie Biedronki, sklepy Gram, Carrefour, Kaufland, Elbit Przy Farze, POLOmarket) pojawią się kosze, do których robiący zakupy będą mogli wkładać żywność, która przed Wielkanocą zostanie przekazana potrzebującym.

Tegoroczna Wielkanocna Zbiórka Żywności odbywać się będzie od piątku do niedzieli w 347 miejscowościach w Polsce. Weźmie w niej udział ponad 28 tysięcy wolontariuszy. W Ciechanowie zaplanowana jest na piątek i sobotę. Żywność trafi najpierw do magazynów Banków Żywności, po czym zostanie przekazana lokalnym organizacjom społecznym: hospicjom, domom samotnej matki, schroniskom dla ofiar przemocy, noclegowniom dla bezdomnych, jadłodajniom dla ubogich, rodzinnym domom dziecka, świetlicom środowiskowym. Z pomocy skorzystają również rodziny niepełne, osoby chore, samotnie wychowujące dzieci, bezdomne oraz żyjące w ubóstwie. Akcję wspierają lokalne organizacje pozarządowe, instytucje pomocowe oraz placówki oświatowe.

Red.

Włodzimierz Drążek złożył ślubowanie

W miniony poniedziałek podczas marcowej sesji rady Powiatu ciechanowskiego Włodzimierz Drążek złożył ślubowanie i objął mandat radnego. Zastąpił w jej składzie annę Żebrowską, która została mianowana II zastępcą prezydenta ciechanowa.

Więcej w CC nr 13

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

kasy fiskalne ciechanów

Z kraju i ze świata: