Aktualności

Wciąż szukają 24-letniego Łukasza

Mija kolejny tydzień i wciąż nie wiadomo, co się dzieje z 24-letnim Łukaszem Brzozowskim, który 9 grudnia wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wiadomo co się z nim dzieje. Nie skontaktował się z rodziną. Od tamtego czasu ślad po nim zaginął.

Więcej w CC 3

Stara fontanna przy dworcu PKP przejdzie metamorfozę

Wiosną, w ramach inwestycji w park&ride, odnowiony zostanie skwer przed dworcem. znów będzie tam funkcjonowała fontanna. Miasto ostatecznie zdecydowało o jej wyglądzie i stylistyce. nie będzie to nowa forma, ta istniejąca zostanie poddana metamorfozie.

Więcej w CC 3

300 budek lęgowych dla ptaków

 

Miasto kupiło budki lęgowe, które do końca lutego zostaną rozwieszone na drzewach. Połowa z budek zamontowana zostanie na kasztanowcach i w ich pobliżu, z myślą o sikorkach, które zwalczają atakującego kasztanowce szkodnika szrotówka kasztanowcowiaczka. Dziś akcja rozwieszania rozpoczęła się od Miejskiego Przedszkola n r 1.

Więcej w CC 3

Nagroda im. dr Franciszka Rajkowskiego za 2017r.

Dnia 20 stycznia 2018r. o godzinie 14:00 w budynku ekspozycyjnym Muzeum przy ul. Warszawskiej 61, odbędzie się uroczystość wręczenia nagrody im. dr Franciszka Rajkowskiego za 2017 rok.Jak każdego roku Towarzystwo Miłośników Ziemi Ciechanowskiej wybrało laureata. W tym roku nagroda z brązu w kształcie gałązki wawrzynu wręczona zostanie Stanisławowi Antośkiewiczowi.

Więcej w CC 3

Niebezpiecznie na drodze krajowej nr 60

zła passa wciąż trwa na drogach powiatu ciechanowskiego. Od początku 2018 roku praktycznie nie ma tygodnia aby złe wieści nie docierały do nas z policyjnych raportów. niestety wśród poszkodowanych są też ofiary śmiertelne.

Więcej w CC 3

Areszt dla 22-latka podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego na ul. Tatarskiej

22-letni mławianin najbliższy miesiąc spędzi w areszcie. Podejrzany o spowodowanie wypadku drogowego, w wyniku, którego 4 osoby zostały ranne w tym 25-latka doznała poważnych obrażeń ciała. Za te przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności - poinformowała kom Jolanta Bym z KPP w Ciechanowie.

Więcej w CC 1

REKLAMA

 

REKLAMA

kasy fiskalne ciechanów

REKLAMA

kasy fiskalne ciechanów

 

REKLAMA

REKLAMA

Z kraju i ze świata: