Aktualności

Wręczono pierwsze karty powołania do Terytorialnej Służby Wojskowej

W dniach 02 – 03 października 2017r. w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Ciechanowie odbyło się wręczenie pierwszych kart powołania 7 kandydatom do terytorialnej służby wojskowej. Jak udało nam się dowiedzieć ochotnicy z powiatu ciechanowskiego już w najbliższy piątek 13 października rozpoczną intensywne 16-dniowe szkolenie poligonowe w 5 Batalionie Obrony Terytorialnej w Siedlacach. W jego trakcie Terytorialsi nabywają podstawowe umiejętności z zakresu taktyki, posługiwania się bronią i szkolenia ogniowego.

Więcej w CC 41

Nowe oblicze, dawnego hotelu „Polonia”

Po kilku latach prac remontowo – budowlanych budynek po dawnym hotelu „Polonia” zyskał nowe oblicze. Modernizacja obiektu przy ul. Warszawskiej 34 rozpoczęła się w styczniu 2013 r. a zakończyła kilka tygodni temu.

Więcej w CC 41

Rekordowa rekrutacja w PWSZ

W dniu 4 października 2017 roku odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie.

Więcej w CC 41

IX Festiwal Filmowy NNW. Dotknąć prawdziwej historii

za nami cztery festiwalowe dni wypełnione po brzegi wielością zdarzeń, pokazów konkursowych i pozakonkursowych, bogactwem filmów w sekcji panorama nnW, paneli dyskusyjnych, spotkań z reżyserami i bohaterami ich dzieł. Festiwalowi od zawsze towarzyszy dobra muzyka – koncerty Stana Borysa, natalii Sikory, Łukasza Juszkiewicza czy Luxtorpedy integrowały pokolenia – pod sceną trwały tańce, śpiewano wspólnie z artystami. To również dwa dni, w których rządzi młodzież. projekt Młodzi dla Historii pokazuje, jak wielka jest potrzeba rozmów i poznawania historii przez młodych ludzi.

Więcej w CC 40

Ruszył kolejny etap prac na ul. Sienkiewicza. Kierowcy wciąż muszą się liczyć z utrudnieniami

po dwóch miesiącach widać już pierwsze efekty prac modernizacyjnych, które trwają na ul. Sienkiewicza w Ciechanowie. W poniedziałek 2 października została ona udostępniona kierowcom na odcinku od ul. Tatarskiej do skrzyżowania z ul. Spółdzielczą. Jednak jeszcze przez kilka dni wyłączone będzie samo skrzyżowanie z ul. powstańców Warszawskich.

Więcej w CC 40

REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

kasy fiskalne ciechanów

REKLAMA

Z kraju i ze świata: