Aktualności

Policjanci gasili palący się pojazd

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji gasili płonący pojazd do momentu zanim przyjechała straż pożarna. Policjanci zauważyli ogień podczas patrolowania Ciechanowa. trwają ustalenia co było przyczyną pożaru.

Więcej w CC7

Wieża ciśnień: prawie gotowa podziemna kondygnacja parku nauki

Budynek parku nauki, powstający obok wieży ciśnień w ramach rewitalizacji, ma już prawie gotowe wszystkie podziemne ściany, na ukończeniu jest strop. Będzie to budynek dwukondygnacyjny. Mimo zimy prace są kontynuowane. Wiosną wykonawca skupi się na rewitalizacji konstrukcji wieży.

Więcej w CC7

Szkoła Podstawowa w Sońsku będzie miała boisko

Jak bardzo potrzebne jest nowe boisko uczniom w Szkole Podstawowej w Sońsku wie prawie każdy mieszkaniec gminy. tym bardziej, że to właśnie na tym starym swoją karierę zaczął obecny trener Arki Gdynia Leszek Ojrzyński.

Zgodnie z obietnicami władze gminy podjęły już kroki zmierzające do realizacji tego zadania. Dziś tj. 14 lutego odbędzie się przetarg na przygotowanie dokumentacji. Jak udało nam się dowiedzieć ma ona zostać przygotowana do końca marca. Następnie samorząd będzie się ubiegał o pozyskanie środków zewnętrznych na tę inwestycję z programy Ministerstwa Spotu i Turystyki pod nazwą „Sportowa Polska”. Jest wsparcie realizacji zadań inwestycyjnych dotyczących obiektów sportowych na terenie całego kraju. Dofi nansowaniem mogą zostać objęte obiekty ogólnodostępne, umożliwiające

Więcej w CC7

Poszukiwany listem gończym wolał zapłacić niż pójść do aresztu

Dzielnicowy zatrzymał 27-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna miał do odbycia 150 dni kary zastępczej lub wpłatę 60 tys. zł kary grzywny. - W niedzielę, 04.02.br., jeden z ciechanowskich dzielnicowych uzyskał informację, że poszukiwany listem gończym 27-latek może przebywać w rejonie bloku przy ul. Witosa w Ciechanowie. Policjant pojechał tam, by zweryfi kować uzyskane informacje. Gdy był na miejscu jego ustalenia się potwierdziły. Funkcjonariusz od razu rozpoznał poszukiwanego i natychmiast go zatrzymał. Mężczyzna był całkowicie zaskoczony – relacjonuje kom. Jolanta Bym z KPP w Ciechanowie.

Więcej w CC 7

Złote Gody w Glinojecku

Złote gody, czyli 50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego to Jubileusz szczególny, który 26 stycznia obchodziło kilkanaście par z terenu gminy glinojeck: Państwo Barbara i ginter Berent, Państwo teresa i Roman Burszewscy, Państwo Anna i Wacław Cholińscy, Państwo Krystyna i eugeniusz Cybulscy, Państwo Jadwiga i Benedykt Dusińscy, Państwo Marianna i Ireneusz Foremscy, Państwo Henryka i tadeusz Koprowscy, Państwo Józefa i Marian Korzybscy, Państwo Mirosława i Kazimierz Kowalscy, Państwo genowefa i Jan Rogowscy, Państwo teresa i Roman Sobczyńscy, Państwo Wanda i Witold Sobieccy. Niestety dwie pary ze względu na stan zdrowia nie mogły uczestniczyć w uroczystościach jubileuszowych: Państwo Barbara i Stanisław Jasińscy oraz Państwo Mirosława i Kazimierz Kowalscy.

Więcej w CC 6

REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

kasy fiskalne ciechanów

REKLAMA

kasy fiskalne ciechanów

 

REKLAMA

REKLAMA

Z kraju i ze świata: