Artykuł promocyjny 

Kasztelan Jasne Pełne zaprasza na letnie biesiadowanie do Ciechanowa. Już 11 sierpnia na Zamkowych Błoniach wystąpią: Afromental, Strachy na Lachy, Classic i Masters. Na odwiedzających czeka moc atrakcji: konkursy, niespodzianki, Strefa Food Truck Party i Strefa Chilloutu!

Tego lata Biesiada Kasztelańska zapisze się w kalendarzu najlepszych imprez w legendarnym mieście nad Łydynią. W iście królewskich okolicznościach, na Zamkowych Błoniach, wystąpią kultowe zespoły polskiej sceny muzycznej: Afromental („Rock&Rolln’ love”, „Zaufaj”), Strachy na Lachy („Dzień dobry, kocham Cię”, „Piła tango”), Classic („Ja dla Ciebie Ty dla mnie”, „Umów się ze mną”) i Masters („Serce do koperty”, „Żono moja”).

Biesiada to nie tylko muzyka

Organizator, czyli marka Kasztelan, zadbała również o wiele innych aspektów gwarantujących udaną zabawę. Na uczestników czeka m.in. atrakcyjna oferta gastronomiczna w postaci Strefy Food Truck Party. Różnorodne menu popu-larnych „restauracji na kółkach” spełni oczekiwania zarówno wielbicieli tradycyjnej kuchni, jak i wytrwanych smakoszy. W Strefie Chilloutu zaś będzie można zregenerować siły i odpocząć przed kolejną dawką scenicznych emocji. Nie zabraknie tu leżaków, schłodzonych napojów, dobrej muzyki i biesiadnej atmosfery.

Konkursy i niespodzianki!

Kasztelan zaprasza na Biesiadę już od godziny 15.00. Pierwsi goście będą mieli okazję wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami – do wygrania wyso-kiej klasy sprzęt elektroniczny! Ponadto w programie imprezy wiele niespo-dzianek i atrakcji, których nie można przegapić. Biesiada Kasztelańska w Ciechanowie to tradycja i święto regionu, które gwarantują rozrywkę na wysokim poziomie.

Kasztelan Jasne Pełne zaprasza na letnie biesiadowanie!

Więcej informacji:

BiuroPrasowe@worldmedia.pl
Tel. 600 199 913,

Carlsberg Polska jest jednym z trzech największych graczy na rynku piwa w Polsce. Carlsberg Polska warzy piwa najwyższej jakości, odwołujące się do przyjemnych
i radosnych stron dorosłego stylu życia. Konsumenci mogą wybierać z szerokiej oferty wielokrotnie nagradzanych marek piw takich jak: Carlsberg, Okocim, Harnaś, Karmi, Kasztelan, Somersby, Grimbergen, Bosman oraz Piast. Piwa z grupy Carlsberg Polska warzone są w browarach o wieloletniej tradycji piwowarskiej – w Browarze Okocim
w Brzesku (1845), Browarze Bosman w Szczecinie (1848), i Browarze Kasztelan w Sierp-cu. Łączne zatrudnienie w Polsce wynosi ponad 1300 pracowników. Firma promuje odpo-wiedzialną konsumpcję alkoholu, angażuje swoich pracowników w wolontariat,
na zasadach wzajemnego poszanowania współpracuje ze swoimi partnerami biznesowy-mi, działa na rzecz obiegu zamkniętego opakowań, a także odpowiedzialnie gospodaruje wodą i energią. Od 2015 roku firma jest dystrybutorem piwa Guinness. Carlsberg Polska jest oddziałem duńskiej firmy Carlsberg działającej od 1847 roku.

Więcej informacji na: www.carlsbergpolska.pl oraz na profilach firmy:
LinkedIn https://www.linkedin.com/company/carlsbergpolska/
Facebooku https://www.facebook.com/CarlsbergPolska/

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider