Do 27 lipca potrwa głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskie. Tym , którzy jeszcze nie oddali swojego głosu przypominamy, że głosować można w jeden wybrany sposób: papierowo, czyli poprzez wrzucenie do urny karty do głosowania lub internetowo, czyli wypełniając formularz na specjalnej stronie internetowej Urzędu Miasta, dotyczącej Budżetu Obywatelskiego. Można oddać głos na jeden z 10 projektów ogólnomiejskich oraz na jeden z 11 projektów osiedlowych.
Głosować może każdy mieszkaniec Ciechanowa, który ukończył szesnaście lat. Wniosek z propozycją zadania do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok mógł zgłosić każdy, kto ukończył 16 rok życia. Projekty dotyczą spraw, które mieszczą się w kompetencjach gminy. Zwycięskie zadania zostaną wpisane do budżetu miasta i będą realizowane w 2019 roku.
Wyniki głosowania będą ogłoszone w sierpniu. Zwycięskie zadania zostaną wpisane do projektu budżetu miasta i będą realizowane w 2019 roku.
Wszelkie szczegóły związane z Budżetem Obywatelskim publikowane są na przygotowywanej przez Urząd Miasta Ciechanów specjalnej stronie internetowej bo.umciechanow.pl. Informacje można uzyskać, dzwoniąc pod nr tel. 23 674 92 82.
Red.

 

Polub nas na FB

previous arrow
next arrow
Slider
Slider
Slider
Slider