Kultura

Maj czas Komunii Świętej

Maj jest pięknym miesiącem z wielu powodów. Jednym z nich są uroczystości związane z przyjęciem przez dzieci po raz pierwszy Komunii Świętej. To bardzo podniosła i niezwykle ważna chwila w życiu każdego katolika. Pierwsza Komunia w kościele w parafii św. Franciszka z Asyżu to nie jedyna taka uroczystość w dniu dzisiejszym w Ciechanowie. Pierwszą Komunię przeżywały też dzieci z parafii św. Tekli. Kolejne Komunie będą się odbywać w następne niedziele we wszystkich ciechanowskich kościołach.

Mil.

Ciechanów: Na Dzień Ziemi

Urząd Miasta Ciechanów w Dzień Ziemi, w sobotę 22 kwietnia, zorganizował akcję sadzenia drzew w parku im. Marii konopnickiej. Udział w akcji wzięły grupy dzieci z ciechanowskich podstawówek.

Majówka 2017

Długi majowy weekend zbliża się. Z pewnością wiele osob te wolne dni ma szczegółowo już zapalnowane, jednak dla tych którzy nie wiedzą jak spędzić tych kilka majowych dni mamy propozyje.

Więcej w CC 17

Artystyczna Środa - Koncert Shannon

Kolejna Artystyczna Środa w Kawiarni Artystycznej. Tym razem z okazji Dnia św. Patryka zagrał zespół Shannon, który po 10 latach ponownie zawitał w Ciechanowie w nieco zmienionym składzie. Grupa należy do czołówki profesjonalnych reprezentantów muzyki celtyckiej w Polsce.

Więcej w CC nr 12

„Wielkanocny koszyczek z pisankami”

Firma Cedrob, jako spółka rodzinna ceni bardzo pielęgnowanie oraz kultywowanie bogatej tradycji polskiej. Potwierdzeniem szanowanych wartości jest kontynuowanie idei wielkanocnego konkursu plastycznego, do którego zaproszono szkoły podstawowe i domy dziecka z regionu.

Więcej w CC nr 10

Nowa wystawa w Muzeum Szlachty Mazowieckiej

W minionym tygodniu 21 lutego w ciechanowskim Fot. Kazik Kosmala muzeum otwarta została wystawa „militaria w zbiorach muzeum Szlachty mazowieckiej”.

REKLAMA

 

REKLAMA

 
 

REKLAMA

REKLAMA

kasy fiskalne ciechanów

Z kraju i ze świata: