Kultura

X Gminny Dzień Dziecka

Święto najmłodszych na stałe wpisało się w kalendarz Gminy Ciechanów. Corocznie impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
Więcej w CC 22

Dziękuję Ci MAMO” – nowa wystawa na ul. Warszawskiej

Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta, działająca w strukturach Urzędu Miasta Ciechanów, na Dzień Matki przygotowała wystawę, na którą złożyły się fotografie, laurki, życzenia, wiersze tematycznie związane z postacią mamy. Wszystko to pojawiło się w gablotach, znajdujących się na ulicy Warszawskiej.

Więcej w CC 22

Maj czas Komunii Świętej

Maj jest pięknym miesiącem z wielu powodów. Jednym z nich są uroczystości związane z przyjęciem przez dzieci po raz pierwszy Komunii Świętej. To bardzo podniosła i niezwykle ważna chwila w życiu każdego katolika. Pierwsza Komunia w kościele w parafii św. Franciszka z Asyżu to nie jedyna taka uroczystość w dniu dzisiejszym w Ciechanowie. Pierwszą Komunię przeżywały też dzieci z parafii św. Tekli. Kolejne Komunie będą się odbywać w następne niedziele we wszystkich ciechanowskich kościołach.

Mil.

Ciechanów: Na Dzień Ziemi

Urząd Miasta Ciechanów w Dzień Ziemi, w sobotę 22 kwietnia, zorganizował akcję sadzenia drzew w parku im. Marii konopnickiej. Udział w akcji wzięły grupy dzieci z ciechanowskich podstawówek.

Majówka 2017

Długi majowy weekend zbliża się. Z pewnością wiele osob te wolne dni ma szczegółowo już zapalnowane, jednak dla tych którzy nie wiedzą jak spędzić tych kilka majowych dni mamy propozyje.

Więcej w CC 17

Artystyczna Środa - Koncert Shannon

Kolejna Artystyczna Środa w Kawiarni Artystycznej. Tym razem z okazji Dnia św. Patryka zagrał zespół Shannon, który po 10 latach ponownie zawitał w Ciechanowie w nieco zmienionym składzie. Grupa należy do czołówki profesjonalnych reprezentantów muzyki celtyckiej w Polsce.

Więcej w CC nr 12

REKLAMA

 

Reklama

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

Z kraju i ze świata: