W najbliższą niedzielę, 2 grudnia, w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kraszewskiego 8 odbędą się II Rodzinne Mikołajki. Hasło tegorocznej imprezy to „Pomagamy Kacprowi!” W ramach tego charytatywnego wydarzenia zaplanowane są koncerty, pokazy, treningi sportowe, konkursy, licytacja i kiermasz ozdób świątecznych.

Rodzinne Mikołajki organizowane są przez stowarzyszenie Mazovia ProActiv pod patronatem prezydenta miasta. Dzieci mają wstęp za darmo, bilet dla dorosłych będzie kosztował 10 zł. Wydarzenie startuje o godz. 10.00.
W programie znalazł się występ zespołu tanecznego Mada Dance, koncert Łukasza Juszkiewicza oraz zespołu Euro-Dance. Przewidziane są: fitness, zumba, pokaz karate, turniej rodzinny i atrakcje związane z historią. Osoby powyżej 15 roku życia będą mogły wziąć udział w treningu krav magi. Odbędzie się także licytacja przedmiotów i świąteczny kiermasz.
Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Kacpra Niewiadomskiego.
Szczegóły i dokładny program wydarzenia dostępne są na stronie mazoviaproactiv.pl oraz na facebookowym profilu stowarzyszenia.

Red.

Polub nas na FB

previous arrow
next arrow
Slider
Slider
Slider
previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider
Slider
Slider