XXVII Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne KUPALNOCKA 2018 rozpoczną się 22 czerwca od spotkania przedstawicieli zespołów folklorystycznych z władzami powiatu ciechanowskiego i miasta Ciechanów w Galerii im. Bolesława Biegasa w PCKiSz. Następnie o godz. 18.00 spod siedziby Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie ulicami Strażacką, Zieloną Ścieżką, Pl. Kościuszki, Warszawską, Pl. Jana Pawła II, Wodną na Błonia Zamkowe w Ciechanowie przejdzie barwny korowód. O godz. 19.00 rozpocznie się Koncert Galowy XXVII Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych KUPALNOCKA 2018, podczas którego wystąpią: Folklórny subor „Mostar” z Brezna na Słowacji, Zespół Taneczny Trzanowice z Zaolzia-Czechy oraz Ludowy Zespół Artystyczny „Ciechanów” oraz „Mały Ciechanów”.
A w sobotę 23 czerwca Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na szóstą odsłonę imprezy „Wigilia św. Jana – VI Wianki”.
W programie znajdzie się rozstrzygnięcie VI Konkursu na Najładniejszy Wianek, barwny korowód zespołów ulicami miasta, błogosławieństwo wody i puszczanie wianków w nurt rzeki Łydyni. Start o godz. 18:00 – plac przed PCKiSz oraz kładka nad Łydynią. Wstęp wolny.
Lim.

Polub nas na FB

previous arrow
next arrow
Slider
Slider
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
Slider
Slider
previous arrow
next arrow
Slider