Znamy pełny skład finału eliminacyjnej „Szansy na Sukces”. Sprawdź, kto będzie walczył o występ w barwach Polski na Eurowizji 2020 w Rotterdamie.

 Po trzech odcinkach eliminacyjnych odcinków programu poznaliśmy pełny skład finału polskich preselekcji. O prawo do reprezentowania naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020 w Rotterdamie w ostatecznej rozgrywce walczyć będzie troje uczestników: doświadczona wokalistka i akorka dubbingowa, Kasia Dereń, zwyciężczyni 10. edycji „The Voice of Poland”, Alicja Szemplińska oraz czeski piosenkarz, Albert Černý, który rok temu wystąpił z zespołem Lake Malawi na Eurowizji 2019 w Tel Awiwie.
Zgodnie z regulaminem polskich eliminacji do Eurowizji 2020, wszyscy finaliści „Szansy na Sukces” zaśpiewają po dwie piosenki. Kasia Dereń, Alicja Szemplińska i Albert  Černý wykonają więc nie tylko swoje premierowe utwory, przygotowane specjalnie z myślą o Eurowizji w Rotterdamie, ale także covery eurowizyjnych hitów jurorów, czyli Cleo, Michała Szpaka i Gromee’ego.
Wielki finał „Szansy na Sukces”, pełniącej rolę krajowych eliminacji do 65. Konkursu Piosenki Eurowizji, odbędzie się już w niedzielę, 23 lutego. Początek transmisji na żywo o godz. 15:15 na antenieTVP 2.

Red.

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider