Dziś w ramach IV edycji Ciechanowskiego Święta Biegania uczestnicy będą mieli do pokonania dystans półmaratonu (21,095 km), 10 km i 5 km. Dzieci pobiegną na 400 i 800 m. Centrum wydarzeń będzie stanowił miejski stadion. Tu zaplanowane są: start, meta, biuro zawodów, biegi dla dzieci, jak również miasteczko biegowe z różnorodnymi atrakcjami dla całych rodzin.
O godz. 9.30 wystartują dzieci na dystansie 400 m, pół godziny później na 800 m. Na godz. 10.40 zaplanowana jest rozgrzewka, następne na 11.00 zaplanowano oficjalne otwarcie zawodów i start biegu na 10 km oraz półmaratonu. O godz. 11.30 wystartuje bieg na 5 km. Prowadzony będzie elektroniczny pomiar czasu. Na trasach zorganizowane zostaną punkty z wodą. Uczestnicy zostaną podzieleni na kategorie wiekowe. W ogólnej klasyfikacji półmaratonu przewidziane są nagrody pieniężne. Po 500 zł dostaną: najlepszy biegacz, biegaczka oraz mieszkaniec i mieszkanka Ciechanowa z najlepszym wynikiem. W biegu na 5 km najlepsi otrzymają puchary, uhonorowani zostaną również najszybsi w poszczególnych kategoriach. Wśród wszystkich startujących rozlosowane będą nagrody i vouchery od sponsorów.
W czasie zawodów będą występowały utrudnienia w ruchu.
Regulamin, mapy tras i wszelkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej mazoviaproactiv.pl oraz na facebookowym profilu stowarzyszenia.
Ciechanowskie Święto Biegania organizują: stowarzyszenie Mazovia ProActiv, Urząd Miasta Ciechanów i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

red.

Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider