Z policyjnego notesu

Komory Dąbrowne: Czołowe ze skuterem

W piątek 6 października br. około godz. 16:40 w miejscowości Komory D ąbrowne gm. Sońsk, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motorowerzysty. Ranny został 42-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego.

Więcej w CC 41

Kanigówek: Mercedes w ogniu

8 października 2017 roku o godzinie 20.24, do Stanowiska Kierowania PSP w Ciechanowie wpłynęła informacja o pożarze samochodu osobowego w m. Kanigówek gm. Ciechanów. Strażacy, którzy przybyli na miejsce zastali objęty pożarem samochód osobowy marki Mercedes – Benz C220.

Więcej w CC 41

Wpadli z narkotykami

Ciechanowscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn w związku z posiadaniem i udzielaniem narkotyków. Dwóch mieszkańców Ciechanowa usłyszało zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających jeden dodatkowo za udzielanie środków odurzających. Zatrzymanym grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Więcej w CC 40

Czołówka w Osieku – Górnym. Ciężarna kobieta trafiła do szpitala

Padający deszcz, nie tylko ogranicza widoczność, ale sprawia, że drogi stają się śliskie. Dlatego ważne jest aby zachować należytą ostrożność prowadząc samochód. Przekonali się o tym kierowcy, których auta zderzyły się na drodze wojewódzkiej 618 w miejscowości Osiek Górny.

Więcej w CC 37

REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

kasy fiskalne ciechanów

REKLAMA

Z kraju i ze świata: