Z policyjnego notesu

Złodziej z gminy Ojrzeń zatrzymany

Policjanci z Ciechanowa zatrzymali podejrzanego o kradzież 10 tys. zł. i wartościowych przedmiotów z domu jednorodzinnego w gminie Ojrzeń. 23-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego w chwili zatrzymania posiadał również narkotyki. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Więcej w CC 20

Szczeniak utknął w przewodzie dymowym pieca. Z pomocą przyszli strażacy

Po raz kolejny stwierdzenie, że strażacy są do zadań specjalnych znalazło swoje potwierdzenie. Bo jak nie ratują kotka, który utknął na drzewie, to łabędzia przymarzniętego na stawie. Jednak tym razem z pomocą przyszli psu, który utknął w przewodzie dymowym pieca. Spędził tam półtora dnia, podczas gdy jego właściciel popijał alkohol.

Więcej w CC 17

Ciechanów: Skorumpowany celnik trafił do aresztu

Prokuratura Okręgowa w Toruniu prowadzi śledztwo dotyczące działania zorganizowanej grupy przestępczej. Jej członkowie zajmowali się organizowaniem gier losowych na automatach bez zezwolenia właściwych organów” – informuje Prokuratura krajowa.

Więcej w CC nr 15

Znowu oszukują starszych ludzi. „Na wnuczka” i „na policjanta”

Oszuści wciąż wymyślają nowe metody na wyłudzenie pieniędzy. Ich łupem padają oszczędności osób starszych, którzy nie spodziewając się, że ktoś może wykorzystać ich ufność. Tak było i tym razem ofiarą oszustów padła 74-letnia mieszkanka Ciechanowa i jej mąż. Stracili kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Więcej w CC nr 13

Tragiczny wypadek w Pawłowie. Pięć osób zginęło, czworo rannych

Pięć osób zginęło, a cztery zostały ranne w wypadku w miejscowości Pawłowo gmina Szydłowo pow. Mławski. Jak informuje policja, wypadek miał miejsce ok. godz. 7 rano 27 marca - w miejscowości Pawłowo na drodze wojewódzkiej 544. Doszło tam do zderzenia busa z ciężarówką. W wyniku wypadku śmierć poniosło pięć osób podróżujących busem, kolejne cztery zostały ranne. Troje z nich zostało przewiezionych do szpitala w Mławie i Ciechanowie.

Więcej w CC nr 13

Baby: Cysterną do rowu. Doszło do wycieku paliwa

Ponad cztery godziny była zablokowana krajowa 50 w miejscowości Baby gm. ciechanów w wyniku zderzenia samochodu osobowego z cysterną przewożącą paliwo. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W wyniku uderzenia doszło do wycieku paliwa z cysterny. Konieczne było podstawienie innego pojazdu i przepompowanie oleju napędowego.

Więcej w CC nr 12

REKLAMA

 

REKLAMA

 
 

REKLAMA

REKLAMA

kasy fiskalne ciechanów

Z kraju i ze świata: