Z policyjnego notesu

Orkan Grzegorz nad powiatem ciechanowskim

Uszkodzone dachy, wywrócone drzewa, połamane gałęzie, zniszczony garaż i namiot handlowy to bilans orkanu Grzegorz, który w ostatni weekend szalał nad Polską. Na terenie powiatu ciechanowskiego strażacy podjęli kilkanaście interwencji. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Więcej w CC44

Pod Kraszewem przewrócił się samochód przewożący bydło

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę 28 października kilka minut przed godziną ósmą rano. Na drodze krajowej nr 50 w pobliżu miejscowości Kraszewo gm. Ojrzeń samochód dostawczy marki Ford przewożący bydło wpadł do rowu i przewrócił się bok.

Więcej w CC44

Wola Wodzyńska: Oplem w drzewo

do groźnie wyglądające zdarzenia doszło 15 października .2017 r. na drodze krajowej nr.50 w miejscowości Wola Wodzyńska gmina Ojrzeń. na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe.

Więcej w CC 42

Komory Dąbrowne: Czołowe ze skuterem

W piątek 6 października br. około godz. 16:40 w miejscowości Komory D ąbrowne gm. Sońsk, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motorowerzysty. Ranny został 42-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego.

Więcej w CC 41

Kanigówek: Mercedes w ogniu

8 października 2017 roku o godzinie 20.24, do Stanowiska Kierowania PSP w Ciechanowie wpłynęła informacja o pożarze samochodu osobowego w m. Kanigówek gm. Ciechanów. Strażacy, którzy przybyli na miejsce zastali objęty pożarem samochód osobowy marki Mercedes – Benz C220.

Więcej w CC 41

Wpadli z narkotykami

Ciechanowscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn w związku z posiadaniem i udzielaniem narkotyków. Dwóch mieszkańców Ciechanowa usłyszało zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających jeden dodatkowo za udzielanie środków odurzających. Zatrzymanym grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Więcej w CC 40

REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 


 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

kasy fiskalne ciechanów

REKLAMA

Z kraju i ze świata: