Z policyjnego notesu

Karambol w Chruszczewie

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu 23.11.2017r. ok. godz. 16:20 w miejscowości Chruszczewo w rejonie skrzyżowania z ul. Klonową, na drodze wojewódzkiej nr 615.

- Z wstępnych ustaleń wynika, że 73 letni kierujący pojazdem marki Renault mieszkaniec Ciechanowa jadąc w kierunku miejscowości Pawłowo nie zachował należytej ostrożności podczas jazdy i uderzył w tył pojazdu marki Nissan, którego 42- letni kierujący mieszkaniec Ciechanowa sygnalizował zamiar skrętu w lewo.

Więcej w CC 48

Ciechanów: Zgłosił fikcyjną kradzież samochodu

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Ciechanowie przedstawili zarzuty 37-letniemu mieszkańcowi powiatu ciechanowskiego, który zawiadomił policję o kradzieży samochodu marki Opel Omega. Wcześniej mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył. Mężczyzna odpowie za złamanie zakazu sądowego, fałszywe zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie oraz składanie fałszywych zeznań.

Więcej w CC 48

Orkan Grzegorz nad powiatem ciechanowskim

Uszkodzone dachy, wywrócone drzewa, połamane gałęzie, zniszczony garaż i namiot handlowy to bilans orkanu Grzegorz, który w ostatni weekend szalał nad Polską. Na terenie powiatu ciechanowskiego strażacy podjęli kilkanaście interwencji. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Więcej w CC44

Pod Kraszewem przewrócił się samochód przewożący bydło

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę 28 października kilka minut przed godziną ósmą rano. Na drodze krajowej nr 50 w pobliżu miejscowości Kraszewo gm. Ojrzeń samochód dostawczy marki Ford przewożący bydło wpadł do rowu i przewrócił się bok.

Więcej w CC44

Wola Wodzyńska: Oplem w drzewo

do groźnie wyglądające zdarzenia doszło 15 października .2017 r. na drodze krajowej nr.50 w miejscowości Wola Wodzyńska gmina Ojrzeń. na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe.

Więcej w CC 42

Komory Dąbrowne: Czołowe ze skuterem

W piątek 6 października br. około godz. 16:40 w miejscowości Komory D ąbrowne gm. Sońsk, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motorowerzysty. Ranny został 42-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego.

Więcej w CC 41

Kanigówek: Mercedes w ogniu

8 października 2017 roku o godzinie 20.24, do Stanowiska Kierowania PSP w Ciechanowie wpłynęła informacja o pożarze samochodu osobowego w m. Kanigówek gm. Ciechanów. Strażacy, którzy przybyli na miejsce zastali objęty pożarem samochód osobowy marki Mercedes – Benz C220.

Więcej w CC 41

REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

kasy fiskalne ciechanów

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

Z kraju i ze świata: