Z policyjnego notesu

Wiózł pasażerów na dwóch gazach. Dzięki obywatelskiej postawie nie doszło do tragedii

Dzięki zgłoszeniu od mieszkańca naszego powiatu udało się zatrzymać pijanego kierowcę autobusu. 53-latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Oprócz utraty prawa jazdy, zakazu prowadzenia pojazdów, mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i nawiązka w wysokości 5 tys. złotych. Należy przypomnieć, ze to już kolejne zatrzymanie pijanego kierowcy dzięki obywatelskiej postawie.

Więcej w CC 33

Oszustwa na wnuczka i na policjanta ciągle w modzie. Mieszkańcy Ciechanowa stracili po kilkadziesiąt tysięcy złotych

policja wciąż apeluje o ostrożność. Jednak jak się okazuje nie wszyscy stosują się do ciągłych ostrzeżeń i dają się nabrać na różne historie, które opowiadają oszuści aby zdobyć zaufanie i wyłudzić pieniądze. Wystarczyło zaledwie kilka dni a aż dwoje mieszkańców ciechanowa straciło po kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Więcej w CC 28

Ciechanów: Bójka na komendzie policji

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek 2 czerwca w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie. Czterech agresywnych mężczyzn zaatakowało mieszkańca Ciechanowa na ulicy po czym wbiegło za nim do budynku komendy. Wywiązała się bójka, po czym napastnicy uciekli. Policjanci zatrzymali jedną osobę. Trzech pozostałych agresorów wciąż pozostaje na wolności.

Więce w CC nr 23

Wypadek w Przasnyszu. Nie żyje dwóch spadochroniarzy

Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu prowadzi śledztwo w sprawie tragicznego wypadku spadochroniarzy w Przasnyszu.W piątek 26 maja w Przasnyszu, w rejonie ul. Żwirki i Wigury oraz Oszkobłok, doszło do tragicznego wypadku.

Więcej w CC 22

REKLAMA

 

Reklama

 

REKLAMA

REKLAMA

Reklama

REKLAMA

kasy fiskalne ciechanów

Z kraju i ze świata: