Do dramatycznego zdarzenia doszło w minionym tygodniu w Ciechanowie. Syn usiłował zabić ojca. Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek 3 lutego ok. godz. 8 na ul. Krubińskiej w Ciechanowie.
– Dyżurny ciechanowskiej komendy został powiadomiony o awanturze domowej. Policjanci pojechali pod wskazany adres. Z mieszkania dochodziły odgłosy awantury. Osoba przebywająca w mieszkaniu nie chciała otworzyć drzwi. W związku z realnym zagrożeniem życia lub zdrowia osób przebywających w mieszkaniu na miejsce została wezwana straż pożarna. Funkcjonariusze przez okno weszli do środka. Zauważyli, że na podłodze leży zakrwawiony 61-letni mężczyzna. W mieszkaniu przebywał również syn mężczyzny. 31-latek został zatrzymany, natomiast jego ojciec został przetransportowany do szpitala – poinformowała podkom. Ewa Brzezińska z KPP Ciechanów.
Policjanci z Ciechanowa zatrzymali 31-latka, który kilkakrotnie zadawał ciosy nożem swojemu ojcu, a nawet szczuł go psem oraz parzył wrzątkiem. Spowodował u mężczyzny obrażenia zagrażające życiu. Po zebraniu materiału dowodowego prokurator przedstawił 31-letniemu mieszkańcowi Ciechanowa zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek śledczych i prokuratora, Sąd Rejonowy w Ciechanowie wobec podejrzanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi dożywocie.
Lim.

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider