W miniony piątek ok. godz. 15:00 policjanci zatrzymali mężczyznę, który ok. godz. 11:30 na terenie gm. Ojrzeń dokonał kradzieży paliwa na stacji PKN Orlen.

 – W dniu 28.09.2018r. ok. godz. 11:30 pracownik stacji PKN Orlen zgłosił, iż mężczyzna poruszający się pojazdem m-ki BMW zatankował benzynę do pojazdu i odjechał, nie uiszczając zapłaty. Ok. godz. 15:00 policjanci poruszając się drogą nr 50 ujawnili pojazd, którego kierujący dokonał kradzieży paliwa. Policjanci używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, z uwagi na duże natężenie ruchu, ruszyli za pojazdem, który szybko oddalał się w stronę Ciechanowa. Kierujący pojazdem m-ki BMW został zatrzymany – relacjonuje asp.szt. Bożena Kuklak z KPP w Ciechanowie. 
Po sprawdzeniu okazał się, że jest to 32 – letni mieszkaniec gminy Sońsk, który jest również poszukiwany w innej sprawie – na podstawie nakazu sądowego, do odbycia kary pozbawienia wolności.
Mężczyzna odpowie przed sądem za kradzież paliwa. Ponadto policjanci ukarali mężczyznę mandatem karnym za kierowanie pojazdem bez wymaganych  uprawnień.

red. 

Polub nas na FB