Już po raz IX Ciechanów wrzuci na luz. 7 czerwca ulice miasta będą przypominać krainę z disneyowskich bajek. Z pewnością nie zabraknie legendarnej Myszki Miki czy Kaczora Donalda.
W piątek 7 czerwca odbędzie się IX edycja imprezy integrującej lokalną społeczność pod nazwą IX “Ciechanów wrzuć na luz i jeszcze plus” której tematem przewodnim będzie “Disneyland i inne baśnie”. 
– Rozpoczniemy barwnym korowodem przebierańców, w którym zaprezentuje się kilkadziesiąt grup: placówki oświatowe, grupy taneczne i sportowe, instytucje, Stowarzyszenia, Grupy Rekonstrukcyjne goście z powiatu ciechanowskiego oraz z całej Polski oraz z Anglii. Z balkonów poleci “kaska” (na razie zabawkowa), rozdamy “tony” cukierków i kwiatów. Finał naszego Happeningu odbędzie się na Placu Jana Pawła II. Tam zaplanowaliśmy wiele niespodzianek dla dzieci i dorosłych; mini wesołe miasteczko, bajkowe postacie Disneya, animacje prowadzone przez cyrkowców i szczudlarzy stoiska promocyjne od a do z, kreatywne zajęcia plastyczne dla dzieci i dorosłych, zwiedzanie wozów strażackich i policyjnych, znakowanie rowerów i wiele wiele więcej. Po wejściu na Plac zaśpiewamy piosenkę “Wrzuć na luz” Wojtka Gęsickiego, a imprezę zakończy Koncert Finałowy – “Przebojowe piosenki Disneya” w wykonaniu znanych i utytułowanych ciechanowskich wokalistów: Łukasza Juszkiewicza i Alicji Szemplińskiej – informują organizatorzy.
Ponadto zapowiadają jeszcze wiele innych atrakcji. Początek imprezy godz. 17.00.

lim.

Reklama
Tesali
PAWLOWSKI-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
PAWLOWSKI-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska