Trwają prace związane z budową nowego Posterunku Policji w Gołotczyźnie. Obiekt powstaje w miejscu starego, który został już wyburzony.
W minionym tygodniu stanęły już pierwsze ściany nowego komisariatu. Budowa wchodzi w kolejne etapy. Posterunek będzie miał powierzchnię 280 metrów kwadratowych, na działce staną też garaże, a cały teren zostanie zagospodarowany.


– Technologia modułowa jest technologią bardzo nowoczesną, ona pozwala na skrócenie terminu realizacji. Dzięki temu, że w czasie gdy rozpoczyna się prace budowlane, czyli fundamenty, zagospodarowanie terenu, w hali produkcyjnej trwa już produkcja modułów. Transportujemy bryły przestrzenne często z kafelkami, z elementami wykończeniowymi, tak żeby prace montażowe na budowie trwały jak najkrócej – wyjaśnia przedstawiciel firmy wykonawczej Jacek Paliś.

W Gołotczyźnie służbę będzie pełnić ośmiu policjantów. 

– Powstający w tym miejscu posterunek, będzie nowoczesnym budynkiem, który podniesie jakość obsługi mieszkańców, poprawi warunki pracy funkcjonariuszy, co w konsekwencji pozwoli na zwiększanie ich liczby tak, aby móc pracować w systemie całodobowym. Będzie to również wizytówka naszej gminy, co dodatkowo mnie cieszy – podkreśla wójt gminy Sońsk Jarosław Muchowski.

Koszt inwestycji to ponad 4,5 miliona złotych, pieniądze przekazało ministerstwo spraw wewnętrznych i administracji.

Obiekt będzie gotowy jeszcze w tym roku.

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska