Artur Dąbrowski  jest z Ciechanowa. Ma 12 lat  i zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni. Jego największą fantazją są akcesoria gamingowe.

Artur od samego początku miał problemy z chodzeniem – dużo później zaczął, przewracał się. Lekarze podejrzewali różne schorzenia, aż w końcu postawili diagnozę- rdzeniowy zanik mięśni. Chłopiec miał wtedy 3 lata. Ta genetyczna choroba jest nieuleczalna i ciągle postępuje. W wieku 6 lat, po niegroźnym złamaniu nogi, Artur całkowicie przestał chodzić i musiał przesiąść się na wózek inwalidzki. Rok temu przeszedł skomplikowaną operację kręgosłupa. Życie chłopca to nieustająca rehabilitacja, turnusy. Wszystko po to, aby jak najdłużej zachować sprawność.

Artur jest wielkim fanem gier komputerowych. Uwielbia wirtualny świat, w którym nie ma wózka, świat, w którym nic go nie ogranicza. Tu chłopak może zrobić wszystko, bo wszystko zależy tylko od niego. Największym marzeniem nastolatka są akcesoria gamingowe, jakich używają profesjonaliści.

Fundacja Dziecięca Fantazja jest Organizacją Pożytku Publicznego, której celem jest wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych i zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Podopiecznymi są dzieci walczące z chorobami nowotworowymi, wadami wrodzonymi, schorzeniami genetycznymi i przewlekłymi. Od 2003 roku, z pomocą firm, instytucji i osób prywatnych udało  się spełnić ponad 7500 wyjątkowych marzeń.

Teraz można wesprzeć zbiórkę na rzecz 12-letniego Adama z Ciechanowa. Wystarczy wejść na stronę https://wishsurfing.pl/zbiorka/600

 

 

 

Znajdź nas na FB

Reklama
scena-kultury
reklama_internet_web
baner1
1050x320_ciech_nowosci
jasinscy
klonove_1050x320
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
scena-kultury
reklama_internet_web
baner1
1050x320_ciech_nowosci
jasinscy
klonove_1050x320
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
Reklama
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
cicholska
Reklama
teletronik
Reklama
ogloszenie-02
farbex3
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Ogłoszenie
ogloszenie