Choinka  zdobi nasze domy w okresie Bożego Narodzenia.  Ta piekna tradycja obecna jest nie tylko w naszych domach ale w sklepach, ulicach placówkach oświatowych.  W tym roku firma Cedrob powróciła do   konkursu “Choinka w szkole” zapraszając do udziału  szkoły podstawowe i ośrodki szkolno-wychowawcze w regionie. Zgłosiło się 37 placówek.

– Poziom tegorocznej inicjatywny był bardzo wysoki, dlatego wyróżniliśmy, aż 7 uczestników.  Pierwsze miejsce zdobyła Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Zielonej,  drugie Szkoła Podstawowa w Wiśniewie , zaś trzecie  Szkoła Podstawowa Kraszewo . Otrzymały one nagrody pieniężne w wysokości, kolejno 3500 zł, 2500 zł i 1500 zł.
Przyznaliśmy także wyróżnienia  w wysokości 1000 zł dla czterech szkół z Głużka, Kuczborka Osady, Wieczfni Kościelnej i Ciechanowa. Laureaci mogą wykorzystać środki na dowolny cel edukacyjny na rzecz szkoły. Każda placówka ma swój pomysł na przeznaczenie środków. Zakup aparatu fotograficznego, tablicy interaktywnej czy materiałów plastycznych na świetlicę, to tylko niektóre z ich – informują przedstawiciele firmy Cedrob. 


Uroczystą galę wręczenia naród zorganizowano w Szkole w Zielonej. Wydarzenie to uświetnił  piękny program artystyczny, który wprowadził zebranych w magiczny nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

 

red.

fot. Cedrob S.A.

Reklama
Tesali
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama13
reklama13
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska