Policjanci zachęcają wszystkich zainteresowanych wstąpieniem w nasze szeregi do odwiedzenia ciechanowskiej komendy. W najbliższy piątek (2.06) godziny pracy Zespołu Kadr i Szkolenia zostaną wydłużone do godz. 18.00. Młodzi ludzie, stojący przed życiowym wyborem ścieżki zawodowej będą mogli zapoznać się z naszą ofertą i dowiedzieć się wszystkiego o etapach rekrutacji do Policji. 


Zawód policjanta to wyzwania, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie, gdzie jego umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. W tej służbie zakres zadań jest bardzo szeroki, a jej różnorodność umożliwia realizację różnych pasji i ambicji. Tu z pewnością każdy znajdzie miejsce dla siebie wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, aby realizować nasze główne hasło #POMAGAMY I CHRONIMY.

Przypominamy, że przyjęcia w 2023 roku planowane są na dzień:

3 lipca
23 sierpnia
27 października
28 grudnia
Osoby zainteresowane przyjęciem do służby w Policji uzyskają wszelkie niezbędne informacje w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie w Zespole Kadr i Szkolenia (w głównym budynku Jednostki Policji pok. nr A108) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. W najbliższy piątek (2.06) godziny przyjęć kandydatów do służby w Policji zostaną wydłużone. Pracownicy Zespołu Kadr i Szkolenia będą przyjmować osoby zainteresowane służbą w Policji do godz. 18:00. Odpowiedzą na pytania dotyczące rekrutacji, poinformują o poszczególnych etapach, podpowiedzą w jaki sposób się do nich przygotować i pomogą wypełnić niezbędne dokumenty.

Chcesz wstąpić w nasze szeregi? Przyjdź do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, aby poznać szczegóły dotyczące procesu rekrutacji.

Serdecznie zapraszamy!

 

źródło:KPP Ciechanów 

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze2
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze2
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama18
reklama18
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska