Boże Narodzenie to chyba jedyne święta w roku, gdzie nie może zabraknąć tradycyjnych zapachów, m.in. piernika i oczywiście choinki. Niektórzy nie wyobrażają sobie świąt aromatu żywego drzewka. Nadleśnictwo Ciechanów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i rozpoczęło akcję „choinkobranie”
Każdy kto marzy o zielonym drzewku, nie dość że będzie ono prosto z lasu, to może je sam wybrać i własnoręcznie wyciąć. Może być to niezwykła przygoda dla całej rodziny. A do domu oprócz choinki można zabrać piękne wspomnienia.
Jak informuje Nadleśnictwo aby stać się właścicielem takiej choinki wystarczy zapłać za choinkę w Nadleśnictwie Ciechanów lub leśnictwie Rydzewo i zadzwonić do miejscowego leśniczego (tel. 664 747 385) i umówić się w dogodnym terminie na wizytę w szkółce leśnej w Sulerzyżu.
– W razie potrzeby leśniczy chętnie pomoże w wycięciu, ale zachęcamy do samodzielnej próby – niezapomniane przeżycia i świetny powód do przechwałek przy wigilijnym stole – czytamy na profilu facebukowym Nadleśnictwa Ciechanów.
A ile trzeba zapłacić za taką choinkę? Ceny wahają się od 15,99zł za drzewko do 1m do 249,69 za 10 metrowe.
Za świerk pospolity od 1,6m do 2,5m zapłacimy 25,83zł.
Dla łatwiejszego dojazdu zainteresowani otrzymają mapki.

Mil.

fot. Nadleśnictwo Ciechanów

Reklama
Tesali
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama13
reklama13
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska