Co roku  w Polsce  leśnicy sadzą 500 milionów drzew. Teraz każdy z nas  również może posadzić własne – na przełomie września i października nadleśnictwa rozdawać będą bowiem sadzonki.

 
Trzecia edycja ogólnopolskiej akcji #sadziMY odbędzie się już w tym tygodniu. Swoje drzewo będzie mógł posadzić każdy, kto 30 września lub 1 października zjawi się pod siedzibą nadleśnictwa i odbierze sadzonkę.

– Pod siedzibą Nadleśnictwa Ciechanów  przy ul. Płockiej 21C będzie można odebrać swoją sadzonkę i posadzić ją w dowolnie wybranym miejscu. W godzinach 9-15 rozdamy kilkaset sadzonek – informuje Nadleśnictwo Ciechanów. 

Na terenie całej Polski do rozdania będzie ponad milion sadzonek!

 

red. 

Reklamy
1050x320
previous arrow
next arrow
1050x320
1050x320px_GrillKaczka_
Tesali
baner-maj
Baner_czas ciechanowa
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Konstrukcje Stalowe
Strony Internetowe Ciechanów