Chcielibyśmy pogratulować Pani Poseł ponownego wyboru. Przed Panią druga kadencja w Sejmie RP. W poprzedniej była Pani bardzo aktywnym posłem zarówno w Sejmie, jak i okręgu. Czego możemy się spodziewać w obecnej IX kadencji ?

Poseł Anna Cicholska: Na początku chce podziękować wyborcom za zaufanie jakim mnie obdarzyli. Dzięki ich głosom mogę ponownie zasiadać w Sejmie. Cieszę się , ze moja praca i zaangażowanie zostało dostrzeżone i docenione. Zapewniam Państwa, ze Was nie zawiodę i nie zwolnię tempa. Jestem pewna, ze zdobyte doświadczenie pomoże mi jeszcze wydajniej i skuteczniej sprawować mandat poselski.

Co będzie dla Pani Poseł priorytetem w bieżącej kadencji?

A.C.: Tak jak w VIII kadencji planuję aktywnie pracować w komisjach sejmowych. Głównie w Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży, która z racji mojej poprzedniej pracy, nauczyciela, pedagoga i dyrektora szkoły jest mi tematycznie najbliższa. Należę do kilku komisji, podkomisji i zespołów parlamentarnych. Komisja Polityki Senioralnej i Parlamentarny Zespół Kół Gospodyń Wiejskich będą tymi zespołami, których pracami będę wyjątkowo zainteresowana…

Cała rozmowa w papierowym wydaniu CC

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider