Od dziś, 8 kwietnia, około godz. 10.00 kierowcom udostępniony zostanie wyremontowany lewy pas ruchu (patrząc od centrum miasta, w stronę Płocka), roboty przeniosą się natomiast na prawy pas. Zarządca drogi prosi o zachowanie ostrożności i stosowanie się do znaków drogowych.

 – Niezmiennie ruch na wiadukcie w czasie remontu odbywa się w jednym kierunku – można wjeżdżać na wiadukt z ulic Sienkiewicza, Tatarskiej i 3 Maja, czyli w stronę Płocka. Wjazd w przeciwnym kierunku jest niemożliwy – kierowcy jadący od strony Płocka w stronę centrum miasta, mogą korzystać z objazdów, skręcając na rondzie na ul. Płockiej w pętlę miejską – informuje ciechanowski ratusz. 

Wiadukt w ul. Płockiej przechodzi generalny remont, obejmujący konstrukcję, nawierzchnię jezdni i chodników. To poważna inwestycja GDDKiA, jej ukończenie przewidziano do końca lipca. Zarządca drogi konsultował m. in. z miastem organizację ruchu, tak by uciążliwości dla kierowców były możliwie jak najmniejsze i by uniknąć całkowitego zamknięcia wiaduktu.

red.