Miasto powita tegoroczne wakacje koncertami na błoniach Zamku Książąt Mazowieckich. 24 i 25 czerwca dla mieszkańców i turystów wystąpią: Natalia Szroeder, T.Love, Blue Café, Wilki i Gromee. Koncerty poprowadzi Jankes z Radia Eska, które jest partnerem medialnym wydarzenia. Wstęp jest bezpłatny. Nie zabraknie też innych atrakcji. Dni Ciechanowa to tradycyjny cykl wydarzeń kulturalnych, które rozpoczynają wakacje w mieście. W tym roku, po zniesieniu obostrzeń pandemicznych, powracają w wielkim stylu.


Koncertowanie rozpocznie w piątek (24 czerwca) Natalia Szroeder. Tego samego wieczora na błoniach przed zamkiem zagra T.Love. To długo wyczekiwana przez fanów trasa, którą Muniek Staszczyk z kapelą promują najnowszą, wydaną przed kilkoma tygodniami płytę „Hau! Hau!”.
W sobotę 25 czerwca w Ciechanowie zagra Blue Café, dając efektowny, dynamiczny show z udziałem tancerek. Zespół wykona swoje największe hity takie jak: „Buena”, „You may be in love”, „Do nieba”, „Czas nie będzie czekał”, „Zapamiętaj” i najnowsze m.in. „Reflection”.
Podczas Dni Ciechanowa zagrają też Wilki. Zespół w tym roku świętuje 30-lecie i zagra swoje największe przeboje.
Na błoniach przed zamkiem wystąpi również Gromee – zdobywca Nagrody najlepszego DJa i producenta muzycznego Eska Music Awards, reprezentant polski w konkursie piosenki Eurowizji.
Poza koncertami w trakcie Dni Ciechanowa w różnych częściach miasta odbędą się dodatkowe atrakcje.
Od 24 do 25 czerwca (piątek – sobota) na ul. Warszawskiej odbędzie się II edycja Ciechanowskiego Pchlego Targu, organizowanego przez COEK Studio. To okazja, aby kupić m.in. cenne drobiazgi, używane książki, pamiątki, bibeloty, nietuzinkową biżuterię, elementy wyposażenia domu, ubrania czy zabawki. Targ będzie działał między godz. 10.00 a 18.00.
25 czerwca (sobota) między godz. 10.00 a 17.00 na placu Jana Pawła II będzie można podziwiać wystawę zabytkowych motocykli.
Nie zabraknie akcji ekologicznych. 25 czerwca w Miejskim Parku Ojców przy ul. Augustiańskiej zorganizowana będzie kolejna już tura sadzenia drzew przez ojców nowo narodzonych dzieci.
W niedzielę (26 czerwca) między godz. 11.00 a 13.00 w Parku Nauki Torus odbędą się warsztaty stolarskie dla dzieci, na których uczestnicy przy pomocy narzędzi stolarskich (piła, młotek, wkrętarka itp.) zbudują własne zabawki z drewna.

Red.

Znajdź nas na FB

Reklama
1050x320-ok
1050x320_ciech_nowosci
PUZIM TC 1000x300p
scena-reklama-v3_5-
rudnik
I-Liceum-Ogólnokształcące-PUL-im3
klonove_1050x320
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
1050x320-ok
1050x320_ciech_nowosci
PUZIM TC 1000x300p
scena-reklama-v3_5-
rudnik
I-Liceum-Ogólnokształcące-PUL-im3
klonove_1050x320
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
cicholska
Reklama
teletronik
Reklama
reklama-śmiecińska
reklama-śmiecińska
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Ogłoszenie
ogloszenie