Znamy wyniki naboru na stanowisko Kierownika Wydziału Profilaktyki Społecznej i Edukacji Zdrowotnej w Starostwie Powiatowym w Ciechanowie. Został nim Grzegorz Grabowski były komendant Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.
Pod koniec sierpnia Starostwo Powiatowe ogłosiło nabór na kierownika w Wydziale Profilaktyki Społecznej i Edukacji Zdrowotnej. Od kandydatów wymagane było m.in. posiadanie wykształcenia wyższego oraz minimum 5-letniego stażu pracy na stanowiskach związanych z kierowaniem zespołem. Osoby ubiegające się o to stanowisko musiały wykazać się znajomością Kodeksu postępowania administracyjnego i ustaw o samorządzie powiatowym, o pracownikach samorządowych oraz o zdrowiu publicznym.
W dniu 3 września zostały ogłoszone wyniki naboru. Starostwo Powiatowe w Ciechanowie poinformowało, iż ” w wyniku zakończenia procedury naboru na w/w stanowisko urzędnicze został wybrany: Pan Grzegorz Grabowski, zamieszkały w Ciechanowie”. O dokonaniu wyboru zdecydowały wyniki testu kwalifikacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej.

red. 

 

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider