Ciechanowscy policjanci informują, że w najbliższych dniach tj. 27 i 28 lutego  w związku z protestem rolników, kierowcy mogą spodziewać się kolejnych utrudnień na drogach powiatu ciechanowskiego. Protesty planowane są na drodze krajowej nr 60 Ciechanów-Ościsłowo. W szkole zostały odwołane lekcje.

– Ciechanowscy policjanci informują, że od godz. 0.30 we wtorek (27.02) do godz. 23.30 w środę (28.02) w związku z protestem rolników, kierowcy mogą spodziewać się kolejnych utrudnień na drogach powiatu ciechanowskiego. Protesty planowane są na drodze krajowej nr 60 Ciechanów-Ościsłowo.

Funkcjonariusze zachęcają korzystania z objazdów: na rondzie Leśników w Ciechanowie zalecany objazd na DK-50, natomiast w Ościsłowie zalecany objazd również na DK-50.

Policja apleuje do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach.

– Aby zminimalizować wpływ protestu na codzienne życie, sugerujemy unikania podróży wskazaną drogą. Prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z dostępnych objazdów. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów – podkreśla asp. Magda Zarembska Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie.

W związku z tym w jednej ze szkół, która znajduje się przy trasie na której będzie dobywał się protest nie będzie miała lekcji. 

– Działając w porozumieniu z organem prowadzącym, informuje, że na podstawie zarządzenia nr 18/2023/2024 z dnia 23 lutego 2024r. zawiesza zajęcia szkolne w dniach 27 lutego 2024r. (wtorek) oraz 28 lutego 2024r. (środa) w związku z planowanym zgromadzeniem rolników na terenie Gminy Wiejskiej Ciechanów, a tym samym brakiem możliwości dowozu uczniów do i ze szkoły – informuje Dyrektor Szkoły Podstawowej im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Gumowie  Iwona Sapkowska.

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
PAWLOWSKI-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
PAWLOWSKI-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska