11 września w Starostwie Powiatowym w Ciechanowie odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Przewodniczący Powiatowej Rady BRD, Starosta Ciechanowski  Jan Andrzej Kaluszkiewicz otwierając posiedzenie, podkreślił wagę kształtowania właściwych postaw oraz promowania i upowszechniania właściwych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Podstawowymi założeniami działania Powiatowej Rady BRD jest:
-inicjowanie działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego,
-określenie i koordynowanie kierunków działań samorządów gminnych i powiatowych służb, w sprawach bezpieczeństwa ruchu drogowego,
-promowanie kultury w ruchu drogowym na obszarze powiatu ciechanowskiego.

Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Ciechanowie, asp. szt. #GrzegorzKoziatek, w swoim wystąpieniu przedstawił m.in. przedsięwzięcia profilaktyczne realizowane przez Policja Ciechanów do których zaliczył kampanie i akcje takie jak:

Bezpieczna droga do szkoły,

Kierowco! Nie polujemy na zebrach!!!,

Road Safety Days,

 Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo,

Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych.


Przedstawiciel Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad [GDDKiA] Rejon Mława, kierownik służby liniowej #JuliuszPieńkosz, przedstawił informację na temat zrealizowanych inwestycji i wprowadzonych rozwiązań inżynieryjnych w 2023 roku wpływających na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz planowanych przedsięwzięć w roku 2024.

Kierownik Działu Technicznego Powiatowego Zarządu Dróg #JoannaRuszczyńska, omówiła realizację inwestycji i wprowadzonych rozwiązań inżynieryjnych w 2023 roku wpływających na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz planowanych przedsięwzięć na rok 2024.

Inspektor Wydziału Szkoleń i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego WORD Ciechanów #AleksandraSzczygielska przedstawiła informacje na temat działań profilaktycznych z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego w 2023
i planowanych przedsięwzięć na rok 2024.

 

źródło: Powiat Ciechanowski 

Reklama
Tesali
mazo kampania 1050x320px kopia
Nowy projekt PUZIM
optyk-baner-internet
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
mazo kampania 1050x320px kopia
Nowy projekt PUZIM
optyk-baner-internet
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama18
reklama18
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska