Każda Młoda Para marzy o tym, aby to właśnie ich ślub i wesele było wyjątkowe i inne niż wszystkie. Nie ma się co temu dziwić, ponieważ taki dzień zdarza się tylko raz w życiu.  Co raz bardziej popularne w dobie trawjacej pandemii  śluby organizowane w łonie natury stają się  coraz częstrze. Takie wydarzenie jest  czymś niepowtarzalnym i rzadko spotykanym. Pozwala stworzyć naprawdę magiczną atmosferę, której nie sposób zapomnieć. 

Państwo Monika i Marcin nie są pierwszą parą, która w gminie Regimin zdecydowała się na ślub w plenerze. W ubiegłym roku Wójt gminy Mariola Kołakowska pod koniec września spełniła marzenie innej pary, która wstąpiła w związek małżeński w otoczeniu niezwykłych plenerów. 

 

Państwu Młodym życzymy szystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia. 

mil.

fot. UG Regimin 

Reklamy
1050x320
previous arrow
next arrow
1050x320
1050x320px_GrillKaczka_
Tesali
baner-maj
Baner_czas ciechanowa
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Konstrukcje Stalowe
Strony Internetowe Ciechanów