Od prawie trzech lat rodzina i bliscy Anety Murawskiej walczą o jej powrót do zdrowia. Przypomnijmy, 22 sierpnia 2016r zapadła w śpiączkę z powodu zawału serca i udaru mózgu. Po trzech miesiącach spędzonych na OIOM-ie, została przewieziona  na pięciomiesięczny pobyt do ośrodka neurorehabilitacyjnego, gdzie leczyła się pod opieką wybitnego specjalisty prof. Jana Talara. Stan kobiety poprawił się, ale nadal wymaga intensywnej rehabilitacji.

– Z powodu braku funduszy musieliśmy zabrać mamę do domu,tata zrezygnował z pracy na rzecz opieki, a ja w czasie wolnym od szkoły pomagam tacie. Niestety mieszkamy na pierwszym piętrze, więc każde wyjście na spacer, czy wyjazd do lekarza wiąże się ze schodzeniem po schodach(jest to dużym utrudnieniem i stresem dla mamy).Jest ciężko, ale dajemy radę dla niej i wierzymy, ze w końcu się wybudzi.Mama zaczyna jeść sama, ale na co dzień jest karmiona sondą do żołądka. Ciągle próbujemy z nią rozmawiać, kontaktować się. Jest rehabilitowana, stosujemy tez elektrostymulacje.Jednak to dalej za mało, a koszta są ogromne.Na prawdę wierzymy, że mama da radę i wyzdrowieje-dlatego zbieramy pieniądze, abyśmy mieli możliwość jak najwięcej z nią pracować! –  czytamy na profilu na FB /obudzmyanetemurawska/
Wielokrotnie były już organizowane koncerty i zbiórki funduszy z przeznaczeniem na dalszą rehabilitację. Kolejny koncert został zaplanowany na 29 września. A już dziś osoby, które chciałby pomoc mogą ofiarować przedmioty na licytację.  
Więcej informacji na profilu FB https: //www.facebook.com/obudzmyanetemurawska/

red. 

Reklama
baner1
jasinscy
klonove_1050x320
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
baner1
jasinscy
klonove_1050x320
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
Reklama
1050x320_ciech_nowosci
1050x320_ciech_nowosci
Reklama
koptrans 2020
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
cicholska
Reklama
okooptyka-soczewki-kontaktowe
Reklama
350x490px
350x490px
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Ogłoszenie
ogloszenie