Do naszej redakcji napisał czytelnik z prośbą o interwencję
„ Czasem ludzie dziwnie się zachowują! Tym bardziej może dziwić zachowanie ludzi, którzy na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo normalnie, stwarzają pozory ludzi którzy szanują wartości przyjęte w cywilizowanym świecie! W sobotę 6 stycznia tuż przed południem, na parking przy ul. Pułtuskiej 26 w Ciechanowie, podjechał samochód osobowy marki Toyota z którego wyszedł młody mężczyzna i z samochodu wyniósł do stojącego pojemnika na śmieci, kilka worków przywiezionych śmieci!!!!” – pisze czytelnik Czasu Ciechanowa.


„ Dziwne jest to iż skoro stać utrzymać taki samochód, to naprawdę można dokupić jeden pojemnik więcej na swoje odpady. Poza tym, taki człowiek unika opłat dla zakładu oczyszczania miasta, a poza tym czy chciałby mieć podrzucone czyjeś nieczystości na swojej posesji?” – czytamy w dalszej części wiadomości.

Niestety takie podrzucanie śmieci jest dość często spotykanym zjawiskiem i zdecydowanie powinno być potępiane, a świadek zdarzenia może zgłosić ten fakt do Straży Miejskiej.
Dlatego warto zaznaczyć, że te osoby, które decydują się na podrzucanie śmieci nie są anonimowe i mogą ponieść konsekwencje.
Jak poinformowała nas ciechanowska Straż Miejska osoba, która podrzuca śmieci musi liczyć się z konsekwencjami, gdyż jest to wykroczenie. Co prawda może to zakończyć się jedynie na pouczeniu, ale również może zostać sporządzony wniosek do sądu o ukaranie.

 

lim. 

fot. pixaby

 

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama16
reklama16
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska