W dniu 2 marca 2023 roku, Starostwo Powiatowe w Ciechanowie, ogłosiło przetarg na modernizację szkolnej infrastruktury sportowej na terenie Powiatu Ciechanowskiego .

Remontem i modernizacją objęta zostanie infrastruktura sportowa w następujących szkołach: Zespół Szkół nr 1 im. Józefa Bema w Ciechanowie, ul. Powstańców Warszawskich 24; Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Ciechanowie, ul. Orylska 9; Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie, ul. Okrzei 6; Zespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Płoskiego w Ciechanowie, ul. Kopernika 7; I Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie, ul. 17 Stycznia 66.
Wykonanie przedmiotu planowanych inwestycji przewidziane jest w dwóch etapach. W pierwszym etapie rozpoczną się prace związane z modernizacją istniejących sal gimnastycznych wraz z towarzyszącą infrastrukturą. Drugi etap przewiduje przebudowę i modernizację trzech boisk szkolnych, w tym dwóch boisk I LO im. Zygmunta Krasińskiego oraz boiska w ZS nr 3 im. Stanisława Staszica – informuje Starostwo Powiatowe w Ciechanowie.

Całkowita wartość inwestycji szacowana jest na kwotę 5.000.000, zł, z czego 4.500.000,00 zł to wsparcie zapewnione promesą w ramach Programu Inwestycji Strategicznych z Rządowego Funduszu Polski Ład. Wkład pochodzący z budżetu Powiatu Ciechanowskiego, zakłada 10% wkładu wartości całego przedsięwzięcia. Inwestycja będzie realizowana w formule „zaprojektuj i wybuduj.”

W ramach planowanej inwestycji powstaną nowoczesne obiekty, które będą miejscem aktywnego, komfortowego i bezpiecznego uprawiania sportu nie tylko dla uczniów, ale także dla Mieszkańców Powiatu Ciechanowskiego.

Red.

grafika: Starostwo Powiatowe 

Reklama
Tesali
mazo kampania 1050x320px kopia
Nowy projekt PUZIM
optyk-baner-internet
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
mazo kampania 1050x320px kopia
Nowy projekt PUZIM
optyk-baner-internet
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama18
reklama18
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska