Po ponad 29 latach służby z policyjnym mundurem pożegnał się I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie młodszy inspektor Radosław Romanowski. W uroczystości uczestniczyła kadra kierownicza ciechanowskiej jednostki na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Ciechanowie inspektorem Zbigniewem Andresem, Wicestarosta Ciechanowski Marek Marcinkowski, Prokurator Rejonowy w Ciechanowie Przemysław Bońkowski, kapelan ciechanowskiej komendy, przedstawiciele służb mundurowych oraz funkcjonariusze i pracownicy Policji.

Dzisiaj (28.02) w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zdania obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie przez młodszego inspektora Radosława Romanowskiego. W uroczystości uczestniczyła kadra kierownicza ciechanowskiej jednostki na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Ciechanowie inspektorem Zbigniewem Andresem, Wicestarosta Ciechanowski Marek Marcinkowski, Prokurator Rejonowy w Ciechanowie Przemysław Bońkowski, kapelan policyjny ks. kan. Wojciech Hubert, przedstawiciele służb mundurowych oraz funkcjonariusze i pracownicy policji.

Uroczysta zbiórka rozpoczęła się od meldunku złożonego Komendantowi Powiatowemu Policji w Ciechanowie insp. Zbigniewowi Andresowi i wprowadzenia sztandaru komendy. Po powitaniu przybyłych gości odczytano wyciąg z rozkazu Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu o zwolnieniu ze służby mł. insp. Radosława Romanowskiego. Po odczytaniu rozkazu odchodzący Komendant złożył meldunek insp. Zbigniewowi Andresowi o zakończeniu służby w Policji.

W dalszej części uroczystej zbiórki Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie podziękował mł. insp. Radosławowi Romanowskiemu za wieloletnią służbę oraz za wkład włożony w rozwój Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie co, jak podkreślił, z pewnością przełożyło się na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w powiecie ciechanowskim. Na koniec życzył mu wszelkiej pomyślności oraz spełnienia planów. Słowa uznania za dotychczasową służbę na rzecz mieszkańców powiatu ciechanowskiego złożył Wicestarosta Ciechanowski Marek Marcinkowski. Jako ostatni głos zabrał przechodzący na emeryturę I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, mł. insp. Radosław Romanowski, który podziękował za wieloletnią współpracę wszystkim zebranym.

Mł. insp. Radosław Romanowski służbę w Policji pełni od 1994 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Humanistycznej w Pułtusku. Od 1 grudnia 2020 roku pełnił funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. Po ponad 29 latach służby w mundurze, złożył raport o przejście na emeryturę.

źródło:KPP Ciechanów

fot. KPP Ciechanów/archiwum CC

Reklama
Tesali
optyk-baner-internet
Czas-Ciechanowa_Mazowsze2
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
optyk-baner-internet
Czas-Ciechanowa_Mazowsze2
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama18
reklama18
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska