Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie serdecznie zaprasza na „Dzień Otwarty”, który odbędzie się już w najbliższy czwartek (14.09), w godzinach 11.00 -13.00 na Stadionie Miejskim MOSiR w Ciechanowie. Chętni będą mogli poznać pracę ciechanowskich policjantów oraz obejrzeć sprzęt będący na wyposażeniu mundurowych. Dodatkowo zainteresowani służbą w Policji uzyskają informacje o procesie rekrutacji oraz warunkach przyjęć. Jedną z atrakcji przygotowanych przez policjantów będzie możliwość sprawdzenia swoich sił na sprawnościowym torze przeszkód.

Ciekawi Cię jak wygląda dzień z życia policjanta? Chcesz wiedzieć co jest ważne podczas pracy technika kryminalistyki? Zastanawia Cię czym na co dzień zajmują się policjanci „patrolówki” i ruchu drogowego? A może chcesz wiedzieć jakie wymogi należy spełnić, aby wstąpić do policji?

Przyjdź na „Dzień Otwarty”, a odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci podjąć decyzję dotyczącą służby w policji.

W czwartek 14.09 br. w godzinach 11:00-13:00 ciechanowscy policjanci zapraszają wszystkich mieszkańców, a w szczególności osoby zainteresowane służbą w policji na Stadion Miejski MOSiR w Ciechanowie, ul. 3 Maja 7.

Chętni będą mogli poznać pracę ciechanowskich policjantów oraz obejrzeć sprzęt będący na wyposażeniu mundurowych. Wśród przygotowanych atrakcji jest min. symulator zderzeń i dachowania, pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej oraz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na sprawnościowym torze przeszkód. Przypominamy, że test sprawności fizycznej jest jednym z etapów postępowania kwalifikacyjnego dla kandydatów do służby w Policji.

Osoby zainteresowane wstąpieniem w nasze szeregi uzyskają niezbędne informacje o zasadach doboru i poszczególnych etapach rekrutacji, a także niezbędnej dokumentacji. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać z mundurowymi o charakterze ich pracy oraz zapoznać się z wymaganiami stawianymi kandydatom do służby.

 

źródło:KPP Ciechanów 

Reklama
Tesali
mazo kampania 1050x320px kopia
Nowy projekt PUZIM
optyk-baner-internet
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
mazo kampania 1050x320px kopia
Nowy projekt PUZIM
optyk-baner-internet
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama18
reklama18
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska