W najbliższą sobotę, 19 maja, odbędą się XIV Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe. Wydarzenie rozpocznie się od mszy polowej, następnie motocykliści przejadą na błonia zamkowe, gdzie będą miały miejsce pokazy akrobacji, konkursy i koncerty.

W sobotę o godz. 14.00 odbędzie się msza święta pod Farską Górą. O godzinie 15.00 spod Farskiej Góry, przez miasto, na błonia zamkowe przejedzie parada motocykli. Na błoniach o godz. 16.00 zaplanowane są konkursy oraz pokaz stuntu motocyklowego w wykonaniu czołówki polskich stunterów. O godz. 19.00 przewidziane są koncerty w klimacie motocyklowym. Wystąpią Ułani, Blues Power oraz Chłopcy z Placu Broni.

Motocykliści zaczną zjeżdżać do Ciechanowa na pole namiotowe na błoniach zamkowych już w piątek. Od godz. 18.00 mocne brzmienia zapewniać im będą zespoły: Big Black Cockroaches, Orange Zebra oaz Vagabunt.

Ciechanowskie Spotkania Motocyklowe organizuje klub motocyklowy Wolny Wydech Ciechanów, we współpracy z Urzędem Miasta Ciechanów. Wydarzenie patronatem objął prezydent Krzysztof Kosiński.

Red.