Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Dzisiaj w nocy po ciężkiej chorobie zmarł Robert Bartold. Miał 49 lat.


Robert Bartołd urodził się w Ciechanowie, 13 maja 1974 r.. Był absolwentem Niższego Seminarium Duchownego , Medycznego Studium Zawodowego w Ciechanowie oraz Diecezjalnego Studium Organistowskiego w Płocku. Swoją pracę zawodową związał z Parafią św. Franciszka z Asyżu w Ciechanowie na stanowisku organisty.
Był instruktorem muzyki. Prowadził chór „Francesco” przy Parafii św. Franciszka z Asyżu w Ciechanowie, pracowął z zespołem Melodia, dziećmi z Gminnego Ośrodka Kultury w Opinogórze, seniorami z Klubu w Dzboniu i wiele innych.

Jego praca była związana z krzewieniem kultury wśród innych osób. Brał on udział w wydarzeniach takich jak: Międzynarodowe Spotkania Chóralne Ciechanovia Cantas, Diecezjalny Sacrosong, Kolędy i pastorałki w Ciechanowskiej Farze, Festiwal Pieśni Wielkopostnych w Płocku, Festiwal Kolęd i Pastorałek w Czerwińsku, Koncert Wielkopostny w Jednorożcu, Charytatywny koncert „Obudźmy Anetę”, Choinki dla dzieci Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Wrzuć na luz i jeszcze plus, Hity inaczej, Wystawa motocykli i pojazdów zabytkowych w Zamku Książąt Mazowieckich, Motoserce, Czwartkowe Spotkania z Poezją Stowarzyszenia Autorów Polskich.

W 2020 roku został uhonorowany medalem „W służbie Bogu i Ojczyźnie” w dowód uznania za działalność społeczną i pracę na rzecz Caritas Diecezji Płockiej oraz na rzecz popularyzacji wydawnictw muzycznych Caritas Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Śp. Roberta Bartołda składamy wyrazy głębokiego współczucia.

 

fot. ciech24

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska