Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ponownie ostrzega przed przymrozkami. Przez dwie najbliższe nocy prognozowany jest spadek temperatury poniżej zera.

– Miejscami prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około 0°C, przy gruncie do około -3°C – czytamy w alercie IMGW
Ostrzeżenie pierwszego stopnia będzie obowiązywało w dniu 12 maja od godz. 0:00 do godz. 7:00
Przymrozków możemy również spodziewać się noca z niedzieli (12.05) na poniedziałek 13.05).
fot. pixaby
Reklamy












