Plastikowe butelki, torebki foliowe, puszki i wiele innych śmieci zebrano podczas sobotniego spaceru w Lekowskim Lesie. Jak ważne jest dbanie o przyrodę wie każdy, ale tym razem wiedza przerodziła się w praktykę.


Pracownicy firmy Cedrob S.A. dając dobry przykład swoim pociechom przybyli w sobotę do Leśniczówki Bogdanka, aby wziąć udział w leśnej edukacji. Wydarzenie zostało zorganizowane przy współudziale Nadleśnictwa Ciechanów. Przewodnikami po leśnych ścieżkach były Panie Asia i Magda oraz Pan Michał. Pracownicy Cedrob S.A. wyposażeni w worki na śmieci i rękawiczki wraz z dziećmi poznawali leśne tajemnice a przy okazji zbierali śmieci.

Wędrując leśnicy opowiedzieli o swojej pracy. Dzieci poznały wiele ciekawostek o zwierzętach zamieszkujących w tym lesie. Niektórym udało się wypatrzeć nie tylko ślady ale również stado danieli, które bacznie obserwowało gości.

 

 


Długi spacer został zakończony ciepłym posiłkiem, po którym dzieci zostały zaproszone do udziału wielu zabawach z animatorkami.

Wszyscy uczestnicy sprzątania za trud oraz zaangażowanie otrzymali ekoboxy.

Jak zapowiada Anna Wiśniewska kierownik Działu Promocji i Reklamy Cedrob S.A. – była to pierwsza, ale na pewno nie ostatnia w naszej firmie leśna edukacja, połączona ze sprzątaniem lasu.

Mil.

Znajdź nas na FB

Reklama
reklama-mareco-www-01
baner_DC_ciechanów (1)
Z4ioDDNw
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
reklama-mareco-www-01
baner_DC_ciechanów (1)
Z4ioDDNw
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
Reklama Ciechanów
reklama-graw-graf
Reklama
Strony Internetowe Ciechanów
reklama-net
Ogłoszenie
ogloszenie
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska