Blisko 50 tys. zł pozyskał Powiat Ciechanowski na realizację zadania pn. “Ekopracownia – Zielone Serce Krasiniakainwestycja proekologiczna w I LO im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie” w ramach konkursu “Ekopracownia”, prowadzonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. 

– W ramach ww. zadania w I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie powstanie nowoczesna pracownia przyrodnicza. Projekt ma na celu kształtowanie postaw proekologicznych młodego pokolenia w zakresie m.in.: odnawialnych źródeł energii, niskoemisyjnego transportu, zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i gospodarki wodnej – informuje Powiat Ciechanowski.

Na całkowity koszt zadania składają się:  zakup pomocy dydaktycznych (28.660,00 zł),  zakup wyposażenia(5.840,00 zł),  oraz wykonanie prac remontowych(20.000,00 zł).
Całkowity koszt zadania to  54.500,00 zł z czego 49.050,00 zł. Pozostałe środki to wkład własny w wysokości  5.450,00 zł.

– Serdeczne podziękowania za przygotowanie projektu dzięki któremu otrzymaliśmy dofinansowanie, kierujemy w szczególności do: Marzanny Zmysłowskiej, dyrektor I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie, Jarosława Piecha, nauczyciela geografii w I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie, oraz uczniów klasy ekologicznej 2E w I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie – podkreśla Powiat Ciechanowski.

 

Reklama
Tesali
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama13
reklama13
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska