Tradycyjnie, jak co roku w okresie wiosennym w Ciechanowie odbędą się Targi Edukacji i Pracy.
Tegoroczne zostały zaplanowane na 22 kwietnia 2026 r. (środa). W godzinach 10-13 w Hali Sportowej MOSiR przy ul. 17 Stycznia 60 C można będzie bezpłatnie zapoznać się z ofertami szkół średnich, wyższych i oczywiście pracodawców.
– To doskonała okazja dla uczniów i absolwentów poszukujących dalszej ścieżki kształcenia, osób planujących zmianę pracy lub rozwój zawodowy oraz wszystkich, którzy chcą poznać aktualne oferty edukacyjne i zatrudnienia w regionie – podkreśla dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Ciechanowie.
Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertą szkół i uczelni, porozmawiać z przedstawicielami firm i instytucji, a także uzyskać informacje o rynku pracy i możliwościach wsparcia zawodowego.
Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Starosty Powiatu Ciechanowskiego Jana Andrzeja Kaluszkiewicza.













