Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do Krzywej Hali (Plac Piłsudskiego 1) 10 grudnia 2025 r. (środa) o godz. 17.00 na spotkanie autorskie, którego gościem będzie Wioletta Piasecka, autorka bestsellerowych powieści i opowiadań obyczajowych utrzymanych w ciepłym, optymistycznym tonie, w tym Jaśminowej sagi oraz Sagi muślinowej, pisarka książek z gatunku literatury obyczajowej, romansu i literatury dziecięcej.

Wioletta Piasecka – autorka bestselerowych powieści, a także książek dla dzieci, słuchowisk radiowych, wierszy, tekstów piosenek oraz scenariuszy teatralnych. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim, ale również ekonomii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Miłośniczka dobrej literatury, kina i podróży. Laureatka wielu nagród i wyróżnień, stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Za swą twórczość i pomoc charytatywną została wpisana do księgi Złote Myśli Ludzi Wielkiego Umysłu, Talentu i Serca Fundacji Zdążyć z Pomocą.
Na co dzień mieszka w leśniczówce nad Zalewem Wiślanym. Przez piętnaście lat pisała wyłącznie literaturę dla dzieci. W 2020 roku ukazała się jej debiutancka powieść „Przyjdzie pogoda na miłość” i została entuzjastycznie przyjęta przez czytelników, dotarła do dziesiątego miejsca w TOP 100 Empik-u. W 2021 roku powieść „Bez planu B” była czytana na antenie Polskiego Radia Olsztyn, natomiast kolejna powieść „Niezapomniany walc” dotarła do 15-go miejsca najczęściej słuchanych audiobooków na platformie Storytel, otrzymała status bestsellera księgarni wysyłkowej Bonito.pl, a także przez dwa miesiące utrzymywała się w TOP100 Empik-u.

Reklama
czas-ciechanowa_v2_1100x335
previous arrow
next arrow
czas-ciechanowa_v2_1100x335
1050x320 (1)
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
1-min
Reklama
cicholska
Reklama
koptrans-2022
Reklama
T4P-2
Reklama
Strony Internetowe Ciechanów
Strony Internetowe Ciechanów