Podobnie jak w ubiegłym roku w Ciechanowie znów pojawią się plenerowe teatry dla dzieci organizowane na placu Jana Pawła II. Będą odbywały się w wybrane piątki lipca i sierpnia. Wystąpią Teatr Rozrywki Trójkąt oraz Teatr Kubika. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Pokazy odbędą się zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi.

W wakacje powracają bardzo lubiane nie tylko przez dzieci, ale też ich opiekunów plenerowe „Spotkania z Teatrem” organizowane przed ratuszem. To jedna z wielu letnich propozycji dla najmłodszych ze strony Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej STUDIO.
W lipcu odbędą się trzy spotkania, które przeniosą ich uczestników w magiczny świat polskich legend. 10 lipca Teatr Rozrywki Trójkąt wystawi spektakl pt. “Dawno, dawno temu…”, 17 lipca – “Za siedmioma wiekami…”, a 24 lipca – “Czego nie wiecie o smokach…”. Wszystkie spotkania odbędą się o godzinie 18.00.
W kolejnym wakacyjnym miesiącu teatry dla najmłodszych mieszkańców miasta będą wystawiane 7,14 i 21 sierpnia o godzinie 18.00. Teatr Kubika, czerpiący całymi garściami z sztuki cyrkowej oraz pantomimy, przedstawi „Historię Kapitana Drabinki” w trzech odsłonach.
Na spektaklach nie zabraknie interakcji z publicznością. Zachowane będą jednak obowiązujące przepisy sanitarne wynikające z obowiązujących obostrzeń. Publiczność będzie przebywała ta terenie wydzielonym przez organizatorów, z zachowaniem bezpiecznych odległości. Liczba miejsc będzie ograniczona. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

źródło:UM Ciechanów

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider