Samorząd Mazowsza zaprasza do udziału w konkursie „Najlepsza orkiestra dęta Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim”. To doskonała szansa dla lokalnych orkiestr na pochwalenie się talentem muzyków, jak i całą swoją aktywnością.

Na najlepsze zespoły czekają nagrody – pula nagród to aż 50 tys. zł. Nabór trwa do 29 kwietnia br.
Konkurs jest adresowany do orkiestr dętych działających w województwie mazowieckim. W pierwszym etapie orkiestry muszą przedstawić swoje działania i aktywności, udokumentowane w postaci kronik, sprawozdań czy relacji w mediach. Następnie odbędą się przesłuchania, w trakcie których muzycy będą mieli okazję pokazać swoje umiejętności.

Red.

fot. pixaby

Reklamy
1050x320
previous arrow
next arrow
1050x320
1050x320px_GrillKaczka_
Tesali
baner-maj
Baner_czas ciechanowa
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Konstrukcje Stalowe
Strony Internetowe Ciechanów