Dziś czwarte i ostatnie „Letnie koncertowanie pod chmurką” z orkiestrą dętą.

Koncert odbędzie się tradycyjnie na ul. Warszawskiej. Poczatek godz. 18.30
A zaraz po występie odbędą się również tradycyjnie bezpłatne warsztaty tańca towarzyskiego.
red.
fot. Kazik Kosmala
Reklamy












