W minioną sobotę, 24 lipca 2021r. w hali sportowej w Regiminie odbyło się niecodzienne wydarzenie – „Spotkanie z Gospodynią”, w którym udział wzięły Koło Gospodyń Wiejskich w Targoniach, Koło Gospodyń Wiejskich „Radomianki” w Radomce, KGW Nowalijki W Szulmierzu, KGW Grzybowianki, a także mieszkańcy Gminy Regimin.

 Rozmowy o zdrowiu, urodzie, a także o pomysłach na działania na rzecz lokalnej społeczności oraz warsztaty kulinarne z Kasią Kosmalą znalazły się w programie „ Spotkania z Gospodynią”

– Aktywna formuła spotkania okazała się dla uczestniczek atrakcyjna, a przekaz spotkania jasny i oczywisty: dbamy o zdrowie, urodę, jesteśmy aktywne, działamy, lubimy się spotykać przy wspólnym stole, lubimy poznawać nowe, ale też dzielić się wiedzą, doświadczeniem, tradycją. Spotkanie miało szczególnego patrona: czasopismo „Gospodyni”, które od ponad 60 lat aktywizuje mieszkanki wsi, towarzysząc kilku pokoleniom kobiet działających na rzecz swoich lokalnych społeczności, dbających o siebie, swoje rodziny, swoje domy, wieś – podkreśla Wójt Gminy Regimin Mariola Kołakowska.

Do zorganizowania „Spotkania z Gospodynią” w Regiminie Fundację zaprosiło Koło Gospodyń Wiejskich w Regiminie. Partnerami wydarzenia byli: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Fundacja Aenon, Firma Alab laboratoria.

 

 

Lim.
Fot. FB/Mariola Kołakowska

Znajdź nas na FB

Reklama
kabaret_1050x320
baner1
jasinscy
klonove_1050x320
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
kabaret_1050x320
baner1
jasinscy
klonove_1050x320
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
Reklama
reklama_internet_web
1050x320_ciech_nowosci
Reklama
koptrans 2020
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
cicholska
Reklama
okooptyka-soczewki-kontaktowe
Reklama
agro trans-01
gawax2
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Ogłoszenie
ogloszenie