Do 24 czerwca 2022 roku można zgłaszać polskie i zagraniczne filmy fabularne oraz dokumentalne a także wideoklipy i reportaże radiowe na XIV Międzynarodowy Festiwal Filmowy NNW, który odbędzie się w dniach 28.09 – 1.10 2022 roku w Gdyni.

Organizatorzy Festiwalu ogłosili nabór produkcji poruszających tematy wolnościowe, dotyczących historii najnowszej i jej bohaterów. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, będzie pięć kategorii konkursowych:

– Fabuła Międzynarodowa
– Dokument Międzynarodowy
– Dokument Polski
– Wideoklip
– Reportaż Radiowy

Nabór zgłoszeń do wszystkich konkursów Festiwalu Filmowego NNW odbywa się ONLINE poprzez stronę https://festiwalnnw.pl/festiwal-2022/konkursy/

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia znajdujący się na stronie i dołączyć link do kopii przeglądowej produkcji.

Przed przesłaniem zgłoszenia należy dokładnie zapoznać się z REGULAMINEM , w którym są informacje dotyczące kryteriów jakie należy spełnić, aby zgłoszenie zostało zakwalifikowane.

W razie dodatkowych pytań można kontaktować się z biurem festiwalu: konkurs@festiwalnnw.pl
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich twórców do zgłaszania swoich produkcji.

Czym jest Festiwal Filmowy NNW?

Festiwal NNW to wyjątkowe wydarzenie na filmowej mapie Europy, bowiem kierowane jest do twórców oraz środowisk interesujących się najnowszą historią. To miejsce, gdzie nie tylko można obejrzeć historię na ekranie, ale gdzie można o filmach i historii dyskutować, uczestniczyć w wydarzeniach specjalnych i spotkaniach ze świadkami historii.

Co roku, w ciagu czterech festiwalowych dni, prezentowanych jest blisko sto produkcji filmowych – kina światowego, europejskiego i polskiego – ukazujących różne drogi do wolności, zarówno narodów jak i indywidualnej wolności każdego człowieka.

Festiwal NNW to także znaczące wydarzenie branżowe oferujące Master Classy, Pitching Forum, Case Study, Sesje Q and A, warsztaty.

Dopełnieniem programu Festiwalu w Gdyni są co roku bogate oferty koncertów, widowisk plenerowych, spektakli teatralnych, wernisaży, wystaw, paneli dyskusyjnych, promocji książek, spotkań z bohaterami.

Festiwal NNW jest bezpłatny i otwarty dla każdego.

 

źródło: Festiwal NNW

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze2
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze2
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama18
reklama18
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska