Już dziś, w czwartek (1 lutego) odbędzie się  pierwszy wernisaż w ramach #pogotowieartystycze! O godz. 18:00 w Klubokawiarnia W18 będziemy mieli przyjemność zapoznać się z malarstwem Aleksandry Walędziak!  

 Artystka o sobie 
Aleksandra Walędziak, mam 19 lat. Zajmuję się malarstwem przede wszystkim w stylu surrealistycznym. Rysowania uczę się sama od kilku lat, a przygodę z malarstwem rozpoczęłam dwa lata temu. Moje prace wykonuję akrylem na płótnie oraz drewnie.

Inspiruje mnie…
Dostrzegam inspirację na każdym kroku. To, co mnie inspiruje to przede wszystkim otaczający mnie świat. Zaczynając od przyrody, kolorów i kształtów, które mogę w niej odnaleźć, po żyjące stworzenia, a także kosmos. Dużą inspiracją jest dla mnie także cykl życia i śmierci. Kolejnym źródłem są inni artyści. Często nie jest to jednak ich twórczość, lecz sposób bycia, proces twórczy, a czasem ich “obsesja” na punkcie tworzenia.

Moja twórczość to…
Moją twórczość traktuję jak fragment siebie. To kim jestem, a co ciężko wyrazić słowami. Jest odzwierciedleniem tego, co mnie fascynuje lub co kocham. Mój styl można określić jako surrealizm.. Czasami maluję obrazy realistyczne.

W Ciechanowie kocham…
społeczność, a przede wszystkim bliskie mi osoby i moich znajomych.

 

 

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama16
reklama16
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska