Znamy pełny skład finału eliminacyjnej “Szansy na Sukces”. Sprawdź, kto będzie walczył o występ w barwach Polski na Eurowizji 2020 w Rotterdamie.

 Po trzech odcinkach eliminacyjnych odcinków programu poznaliśmy pełny skład finału polskich preselekcji. O prawo do reprezentowania naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020 w Rotterdamie w ostatecznej rozgrywce walczyć będzie troje uczestników: doświadczona wokalistka i akorka dubbingowa, Kasia Dereń, zwyciężczyni 10. edycji “The Voice of Poland”, Alicja Szemplińska oraz czeski piosenkarz, Albert Černý, który rok temu wystąpił z zespołem Lake Malawi na Eurowizji 2019 w Tel Awiwie.
Zgodnie z regulaminem polskich eliminacji do Eurowizji 2020, wszyscy finaliści “Szansy na Sukces” zaśpiewają po dwie piosenki. Kasia Dereń, Alicja Szemplińska i Albert  Černý wykonają więc nie tylko swoje premierowe utwory, przygotowane specjalnie z myślą o Eurowizji w Rotterdamie, ale także covery eurowizyjnych hitów jurorów, czyli Cleo, Michała Szpaka i Gromee’ego.
Wielki finał “Szansy na Sukces”, pełniącej rolę krajowych eliminacji do 65. Konkursu Piosenki Eurowizji, odbędzie się już w niedzielę, 23 lutego. Początek transmisji na żywo o godz. 15:15 na antenieTVP 2.

Red.

Znajdź nas na FB