100 tys. zł z budżetu gminy Regimin otrzymają łącznie dwa kluby na upowszechnianie sportu masowego wśród dzieci i młodzieży.


Znamy wyniki konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie upowszechniania sportu masowego przez zwiększanie uczestnictwa dzieci i młodzieży w dyscyplinach sportowych, troskę o prawidłowy rozwój fizyczny młodego pokolenia, współzawodnictwo sportowe, upowszechnianie czynnego wypoczynku oraz atutów krajobrazowych gminy i okolic w 2023 roku.

Decyzją komisji konkursowej kwotę 62 tys. zł. otrzymał Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Czarni” Regimin na szkolenie dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo i upowszechnianie sportu szkolnego (piłka ręczna). Natomiast Stowarzyszenie Klub Sportowy Victoria Regimin na szkolenie dzieci i młodzieży w sportach indywidualnych i zespołowych dostanie 38 tys. zł.

– Inwestycja w sport to inwestycja w kondycję, zdrowie i dobre samopoczucie mieszkańców. Wspieranie sportu to też radość i satysfakcja, że mieszkańcy mogą na co dzień robić na terenie gminy to, co kochają najbardziej – podkreśla Wójt Gminy Regimin Mariola Kołakowska.

W dniu wczorajszym (8 lutego) odbyła się uroczystość wręczenia voucherów.

Red.
Fot. UG Regimin

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
ekoinstal
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
ekoinstal
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
Reklama Ciechanów
reklama-graw-graf-01
Reklama
Strony Internetowe Ciechanów
reklama-net
Ogłoszenie
ogloszenie
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska