Dzisiaj ulicami miasta przejedzie wyścig kolarski. Będą występowały czasowe utrudnienia w ruchu w centrum Ciechanowa.

Zawodnicy pojadą na 700-metrowej pętli trasą w centrum miasta. Wystartują przy placu Jana Pawła II, następnie ulicami Kilińskiego, Wodną, Nadrzeczną i Dolną dojadą z powrotem na plac Jana Pawła II. W zależności od kategorii wiekowej pętla będzie pokonywana kilka razy.

W związku z planowanym wydarzeniem nastąpią utrudnienia w ruchu. Od godz. 16.00 na całej trasie wyścigu obowiązywał będzie zakaz parkowania. Od godz. 17.30 drogi na trasie będą zamknięte. Zmieniona organizacja ruchu będzie obowiązywała do zakończenia zawodów, to jest do ok. 21.00. Wprowadzone zostanie dodatkowe oznakowanie. Za bezpieczeństwo na trasie odpowiadały będą służby porządkowe organizatora i policja.

Program minutowy, mapa trasy wyścigu oraz pozostałe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie www.akces-sport.pl/zapisy.

W wyścigu o mogą zawodnicy i zawodniczki w kategoriach: Żak, Żakini, Młodzik, Młodziczka, Junior Młodszy, Juniorka Młodsza, Junior, Juniorka, Orlik, Amator, Elita Kobiet, Elita Mężczyzn, Masters.

Zgłoszenia chętnych do wyścigu są przyjmowane przez organizatora przez stronę internetową: https://akces-sport.pl/zapisy i bezpośrednio przed wyścigiem w Biurze Zawodów przy placu Jana Pawła II.

Organizatorem wyścigu jest Klub Kolarski Panorama. Organizację wydarzenia wspiera Gmina Miejska Ciechanów.
Odbywające się na terenie całego Mazowsza zawody Kryterium Asów o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika rokrocznie skupiają pasjonatów kolarstwa. Wyścig ma na celu m.in. propagowanie sportów rowerowych i zdrowego stylu życia. W Ciechanowie jest już blisko 50 km ścieżek rowerowych, rośnie też popularność Ciechanowskiego Roweru Miejskiego, obejmującego już 10 stacji.

 

źródło:UM Ciechanów 

fot. pixaby

Znajdź nas na FB

Reklama
jasinscy
1050x320-promocja-1000
reklamaoctava
klonove_1050x320
baner1
Liceum-Mundurowe-PUL
reklama ciechanow
baner tablica.cdr
previous arrow
next arrow
jasinscy
1050x320-promocja-1000
reklamaoctava
klonove_1050x320
baner1
Liceum-Mundurowe-PUL
reklama ciechanow
baner tablica.cdr
previous arrow
next arrow
Reklama
banner-1200x300
Reklama
koptrans 2020
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
cicholska
Reklama
okooptyka-soczewki-kontaktowe
Reklama
350x490px
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Ogłoszenie
ogloszenie