6 medali indywidualnie oraz 2 miejsce drużynowo wywalczyli zawodnicy ciechanowskiego Promyka podczas Technicznych Mistrzostw Polski w Taekwondo Olimpijskim. Mistrzostwa odbyły się 11 czerwca 2022r. w Białymstoku.

Na sukces dziewięcioosobowego zespołu, złożyły się starty poszczególnych zawodników. Złote medale i tytuły Indywidualnych Mistrzów Polski wywalczyli : Paweł Nałęcz (senior), Alicja Laskowska (seniorka), Rafał Płoski (junior) i Katarzyna Płoska (juniorka młodsza). Medale srebrne wywalczyli: Karolina Andrzejczyk ( juniorka młodsza) oraz Adrian Kuskowski ( młodzik). W zawodach wystartowali również : Hanna Gałecka, Amelia Pajewska oraz Zuzanna Budniak. Łącznie zawodnicy Promyka zdobyli 28 punktów w ramach ogólnopolskiego systemu sportu młodzieżowego.

Obecnie zawodników Promyka, czeka okres roztrenowania , a następnie udział w obozach letnich, przygotowujących do nowego sezonu. Starty zaczynają się udziałem w zawodach międzynarodowych w Szwecji -„ Swedish Open” w Sztokholmie – 2 września 2022r. Jest to europejski turniej rangi A2, przynoszący europejskie punkty rankingowe.