Zawodnicy Klubu CLKS Mazovia  przywieźli z Zamościa worek medali i życiowych rekordów. O sukcesie Marcina Ziółkowskiego już pisaliśmy.  Teraz czas na jego brata Szymon Ziółkowskiego, który ustanowił  nowy rekord Polski w rwaniu wynoszący obecnie w tej kategorii 165kg!

– Złoto i rekord Polski w rwaniu U20 autorstwa Szymona Ziółkowskiego, srebro dla Marka Gugała. Obaj Mazovia Ciechanów, brąz w dwuboju dla Tomasza Talewicza z LUKS Meyer Elbląg – informuje CLKS Mazovia.

Warto zaznaczyć, że to kolejni zawodnicy którzy godnie repreznetują Ciechanów. O sukcesie Marcina Ziółkowskiego pisaliśmy tu:

Marcin Ziółkowski mistrzem Polski do lat 20

Na brawa zasłużyła również mieszkanki  Makowa Maz., które godnie repreznetowały ciechanowski Klub.

Maja Poniatowska w kat. wagowej do 87 kg  po pasjonującej walce do samego końca i zaliczeniu wszystkich podejść, zdobyła  brąz w rwaniu z wynikiem 57 kg, złoty medal w podrzucie wynik 81 kg oraz złoty medal w dwuboju z wynikiem 138kg.

Zosia Berlińska w kat. wagowej do 49 kg, uzyskując w dwuboju 116 kg (rwanie 55 kg i podrzut 61 kg), została wicemistrzynią Polski. Wywalczyła też srebro za rwanie i srebro za podrzut.

Daria Młotkowska w kat. wagowej do 59 kg -134 kg (58 + 76) zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski, wywalczyła też brąz za rwanie

Nina Poniatowska w kat. wagowej do 55 kg -130 kg (57+73) zajęła 4. miejsce, zdobywając brązowy medal za rwanie.
Wszystkie trenują pod okiem trenera Ireneusza Pepłowskiego, reprezentując klub CLKS Mazovia Ciechanów.

Jednak to nie koniec sukcesów.

CLKS Mazovia wygrał  również klasyfikację klubową Mistrzostw. Puchar za klasyfikację klubową  dykrektor  Klubu  Katarzyna Choroś.