Kompletnym brakiem wyobraźni wykazał się kierowca chryslera, który swoją jazdę zakończył w przydrożnym rowie. Mężczyzna miał w swoim organizmie 3 promile alkoholu. W dodatku nie miał uprawnień do kierowania. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.


W miniony poniedziałek (1.05) dyżurny ciechanowskiej komendy otrzymał informację, że w miejscowości Wola Wierzbowska doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu policjanci zastali pojazd chrysler w rowie, a przy nim siedzącego na poboczu mężczyznę. Z relacji świadków zdarzenia wynikało, że 47-letni kierowca chryslera wyjechał, bez świateł, z drogi podporządkowanej na drogę wojewódzką nr 617 i po chwili wjechał do rowu. Widząc tę sytuację świadkowie zdarzenia podbiegli, do kierowcy i pozostali przy nim aż do przyjazdu funkcjonariuszy. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna ma w organizmie trzy promile alkoholu. Dodatkowo podczas kontroli policjanci ustalili, że 47-latek ma uprawnień do kierowania pojazdami.

Teraz mężczyzna będzie musiał liczyć się z poważnymi konsekwencjami. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat więzienia wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów. 47-latek odpowie również za popełnione wykroczenia.

źródło:KPP Ciechanów

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska