To zdarzenie mogło zakończyć się o wiele gorzej dla kierowcy osobowej Hondy. Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek, 26 czerwca ok. 5. na ul. Witosa w Ciechanowie. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w płot prywatnej posesji. Uderzenie było tak silne, że samochód wywrócił się na dach. Pojazdem podróżował jedynie kierowca, odniósł niewielkie obrażenia.

Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe.
– Działania straży pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy osobie poszkodowanej, zakręceniu zaworu butli gazowej w uszkodzonym samochodzie – relacjonuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie kpt. Damian Kołpaczyński.
– Policjanci na miejscu zdarzenia zastali 22-letniego mieszkańca Ciechanowa, który nie wymagał hospitalizacji, ratownicy medyczni udzielili mężczyźnie pomocy na miejscu zdarzenia, policjanci natomiast ustalili, że młody mężczyzna miał w organizmie 0,9 promila alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci zatrzymali 22-latkowi prawo jazdy – relacjonuje kom. Jolanta Bym z KPP w Ciechanowie .
Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka nawiązka.

 

Red.
fot. asp. Sebastian Macfałda

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska